رفتن به مطلب
mhdghavam

مشکل با jw_allvideos

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

خسته نباشید من از پلاگین jw_allvideos استفاده می کنم و یک فیلم هم با اون با پسوند flv تونستم نمایش بدم اط طریق گذاشتن یک مطلب

اما حالا می خوام یک مازول دستساز HTML بذارم و توش از این پلاگین استفاده کنم و یک فایل صوتی رو پخش کنم حالا نمی دونم چی کار باید بکنم از این هم استفاده کردم اما هیچ اتفاق نیفتاد {mp3}esta_Shoaisha{/mp3}

لطفا کمکم کنید و راهنماییم کنید

این هم لینک اون پلاگینی که نصبش کردم

http://www.joomlaworks.net/extensions/free-premium/allvideos

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ابتدا از طریق تنظیمات اصلی گزینه ویرایشگر رو روی no editor بگذارید بعد کد را وارد کنید و دوباره ویرایشگر رو به حال اول برگردانید

در پناه ایزد

لینک به ارسال

سلام مرسی از پاسختون

اما منم نمی دونم no editor کجاست

اما اگر منظورتون به Toggle Editor هستش اونو زدم و {mp3}esta_Shoaisha{/mp3} گذاشتم بازم نشون نداد پلیر رو

و اینکه به حالت HTML هم رفتم بازم نشون نداد حالا چی کار کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

بله یعنی به طریق Toggle Editor کد را میبایست وارد کنید ولی خب Toggle Editor یه مشکلی که داره اینه که اگه کد رو ذخیره کنید باز کد رو حذف میکنه چون ادیتور رو به حالت پیشفرض برمیگردونه

شما باید ابتدا از منوی سایت گزینه تنظیمات کلی را انتخاب کنید و در این قسمت ادیتور پیشفرض را روی بدون ادیتور قرار بدید

سپس میتونید در ماژول و یا مطلب کدتون رو قرار بدید و پس از اتمام ذخیره مجددا" تنظیمات ادیتور پیشفرض را به حالت قبل برگردانید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام

مرسی این کار رو هم انجام دادم الان اما بازم نمایش نمیده چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

می خوام یک فایل صوتی اونجا پخش کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...