رفتن به مطلب
ali3822

بکاپ گرفتن از هاست

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان عزیز من یک سایتی دارم که از یه هاستی استفاده می کنه که خوب نیست و میخام از یه هاست دیگه ای که براش تهیه کرده ام استفاده کنم.

اگر امکانش هست راهنمایی فرمائید که چطور می تونم از هاست قبلی که کلی مطالب روش دارم بکاپ بگیرم و روی هاست جدید پیاده سازی بکنم و اون مطالبها هم درونش باشه.

با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آموزش بک آپ گرفتن از دیتابیس :

http://www.joomedia.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-PDF/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-phpmyadmin.html

بعد بک آپ از فایل های سایت تون رو زیپ می کنید. بعد هر دو رو در هاست جدید وارد می کنید

بک آپ را باید در دیتابیس ایمپورت کنید. اگه مشکلی پیش اومد باید فایل configuration.php را ویرایش کنید

در پناه ایزد

لینک به ارسال

با سلام

دوستان عزیز من یک سایتی دارم که از یه هاستی استفاده می کنه که خوب نیست و میخام از یه هاست دیگه ای که براش تهیه کرده ام استفاده کنم.

اگر امکانش هست راهنمایی فرمائید که چطور می تونم از هاست قبلی که کلی مطالب روش دارم بکاپ بگیرم و روی هاست جدید پیاده سازی بکنم و اون مطالبها هم درونش باشه.

با تشکر فراوان

سلام دوست عزیز

من مثل شما همچین مشکلی داشتم

بهترین کار اینه اه اطلاعات هاست قبلی رو در اختیار ادمین هاست جدید قرار بدی تا بدون هیچ دردسری انتقالو برات انجام بده

بهترین نوع بک اپ فول بک اپ هست که باید فول بک اپ بگیری و فایلو در اختیار ادمین هاست قرار بدی تا برات ریستور کنه

بدی این دو کار اینه که خودت نمیتونی انجام بدی ادمین باید انجام بده که بهترین کار همینه و بدون دردسر هست

و راه دیگه اقای میری توضیح کامل دادن

با تشکر:002:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...