رفتن به مطلب
behzad_vb.net

تبدیل قالب به جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام این کد ها که در قالب های جوملا به کار رفته میشه مثل این

با این کد بالا ما یک موقعیت را ایجاد میکنیم برای ماژول حالا فرض کنید این ماژول منو راست است وقتی منو راست را قرار میدیم خود جوملا یک سیستم کدی را پیاده میکنه دقیقا مثل کد زیر

منوی اصلی
صفحه اصلی

حالا نکته ای که برای من سوال است این دایو ها و کلاس های که گذاشته شده پیش فرض جوملا است و ما باید بیایم بر اساس اینها سی اس اس های خودمونو نام گذاری کنیم تا تغییر دهیم یا نه این چیدمان کد و نام ها قابل تغییر است مثلا من شاید نخوام منوی اصلی داخل تگ h3 باشه میخوام کلا سایز فونتو زیاد کنم ایا قابل تغییر یا نه کلی است و در قالب باید تغییری داده شود یا نه اگر هم گفته های من جایش اشتباه بوده راهنمایی کنید منتظرم ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا جایی که من سر در آوردم آره ! یه سری استایل هست که پیش فرض خود جوملا هست مثل عنوان ماژول ها و یا مطالب و یا تیتر ماژول ها ! اگر از فایر فاکس استفاده می کنی هرجایی که برات سواله راست کلیک کن و گزینه Inspect element رو بزن . میتون ببینی که چه استایلی توی کدوم فایل تعریف شده.

لینک به ارسال

عزیز من

شما تو فایل سی اس اس قالب کار کنین مشکلی پیش نمیاد

یا ساده تر بگم ماژول های جوملا سی اس اس پیش فرض ندارن

ولی ماژول هایی که بعدا نصب می کنین سی اس اس خاص خودش رو دارن

در ضمن h3 که به سی اس اس ربطی نداره

شما باید برید تو فایل php ماژول تغییرات رو انجام بدین

با سپاس.

لینک به ارسال

بله دوست عزیز اینها تگها و استایلهای پیشفرض جوملاست که شما میتونید خاصیت اونا رو توسط سی اس اس کنترل کنید....

مثلا همین هیدینگ 3 به جای اینکه 2 کنید اونو میتونید دو سی اس اس سایز بزرگتر بهش بدید!

اما اگر خواسته باشید که کلا عوض بشه و مثلا اچ 3 نباشه چیز دیگه باشه میتونید برید فایل پی اچ پی اونو که متناسب با اون ماژول و افزونه پیدا کنید و دستکاری کنید..

اما توجه داشته باشید که اگر این راهو رفتید عمدتا با اولین بروز رسانی جوملا اون تغییرات میپره! پس منطقی تر اینه که از همون فایل سی اس اس کنترل کنید

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...