رفتن به مطلب
mhdghavam

ماژول اسلاید مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من ماژول اسلایدر مطالب می خوام هرچی میگردم ماژول ها همراه با عکس هستن من می خوام که فقط متن اسلاید بشه

و اینکه اگر به صورتی باشه که مصلا بهش متن بدی و برای هر متن هم یک لینک بذاری که به یک مطلب خاصی بره (منظورم اینه که از بخش و مجموعه خاصی مطالب گرفته نشه)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیزم سلام

مرسی از پاسخت اما هیچ کدوم بدردم نخورد هرچی می گردم چیز ساده ای که فقط متن رو اسلاید کنه پیدا نمی کنم چی کار کنم؟ دو روزه دارم میگردم

لینک به ارسال

درود

لطفا یک نمونه از ماژولی که قبلا دیده اید را قرار دهید تا دوستان بیشتر بتوانند راهنمایی کنند.

لینک به ارسال

سلام واقعا دوستان از لطفتون ممنونم

من همچین چیزی می خوام

http://demo.artetics.com/index.php?option=com_content&view=article&id=108&Itemid=142

تو این لینک demo1 رو ببینید من یک همچین چیزی میخوام البته طوری باشه که مطلب رو بشه تو خود مازول نوشت کرد یعنی به صورت خودکار مطالب نمایشی رو از مطلاب موجود در جوملا نگیره(یعنی از مجموعه خاصی)

لینک به ارسال

سلام بچه ها شمارو به خدا کمکم کنید واقعا گیر کردم به خدا دیگه خسته شدم خواهش می کنم کمکم کنید

لینک به ارسال

با سلام

یک نمونه قبلا" معرفی کردم ، ببینید به کارتون میاد یا نه

http://forum.joomina.ir/thread-12196.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام خیلی خوب و عالی بود خدا خیرت بده چندین روز بود که داشتم دنبال همچین چیزی می گشتم

راستی میشه تعداد مطالبش رو افزایش داد؟

مثلا به جای 8 تا بشه 15 یا 20 تا

اگر احتیاج به تغییرات کد هم داره که مطمئنن داره بگو میتونم انجام بدم فقط راهنماییم کن ممنون

لینک به ارسال

با سلام

فکر کنم بشه افزایش داد . یه کم اگه به ساختار کدنویسی فایل های زیر دقت کنید خودتون متوجه میشید

mod_jtinyslideshow.xml

mod_jtinyslideshow.php

tmpl/default.php

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

من پیشنهادی دارم که بتونید مطلب رو تو این حالات ارسال کنید و نیازی به انتخاب از مجموعه ای نباشه...

از پلاگین های زیبا سایزی کمک بگیرید

سپس داخل مدیریت تصاویرش رو انتخاب کنید...

موقع ارسال مطلب در ادیتور کد مورد نظر فعالیت پلاگین رو بدید و مطالب رو بزارید و ذخیره کنید!

منتها با توجه به ورژین 1 بودن جوملاتون سوال میکنم که قالبتون رو لازم دارید ؟و یا تغییر قالب مهم نیست؟

اگر بلی که پلاگین ها رو مرور کنید و از تصاویرشون به شکل دمو 1 سایتی که معرفی کردید و الی اخر...

اگر خیر که بسته ها و قالب هایی هستند که پیش فرض این امکان رو بهتون میدن...اما دقیق نمیدونم تجاری هستند یا نه...

یا حق

لینک به ارسال

سلام آقا مصطفی

خییلی ممنونم مشکلم حل شد چطوری؟ می تونم این اسلایدر رو طوری تغییر بدم که وقتی مثلا رو صفحاتش کلیک می کنی مثلا همون 1-2-3 و ...

ثابت بمونه

یعنی به صورت خودکار اسلاید نشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...