رفتن به مطلب
shghonline

مشکل با component/content

پست های پیشنهاد شده

آقا می دونی مشکل من چیه؟من می خوام وقتی این آدرس را دستی وارد می کنم index.php/component/content... این صفحه باز نشه

و به جاش یا error 404 بده.و یا با زدن آدرس فوق به صقحه آرشیو خبرها لینک بشه...من هر کاری می کنم این مشکل من حل نمیشه...آحه من که مقاله ندارم.اون بالا می زنه مقاله.البته یه راه حل پیدا کردم که اون مقاله ها را حذف بکنم.ولی آیا شما برای این مشکل من راه حلی دارید.ممنونم

آقا می دونی مشکل من چیه؟من می خوام وقتی این آدرس را دستی وارد می کنم index.php/component/content... این صفحه باز نشه

و به جاش یا error 404 بده.و یا با زدن آدرس فوق به صقحه آرشیو خبرها لینک بشه...من هر کاری می کنم این مشکل من حل نمیشه...آحه من که مقاله ندارم.اون بالا می زنه مقاله.البته یه راه حل پیدا کردم که اون مقاله ها را حذف بکنم.ولی آیا شما برای این مشکل من راه حلی دارید.ممنونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...