رفتن به مطلب
sedaghat

ایجاد ماژول اختصاصی برای کاربر عضو

پست های پیشنهاد شده

کسی میتونه بمن بگه چطور میشه ماژول جوملا رو برای یه کاربر عضو اختصاصی کرد

که فقط برای همون نشون بده

من یه ماژول عکس دارم که فقط میخوام همون کاربر عضو ببینه و برای اعضاء دیگه هم بفراخور موضوع ماژولی رو ایجاد کنم که فقط متعلق بهمون کاربر باشه!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب دوست عزیز دسترسی رو روی ثبت نام شده قرار بدید دیگه!!!

یا علی

دوست گرامی

شاید واضح توضیح نداده بودم

دقیقا می خوام کاری کنم که مثلا ماژول عکس گل1 فقط برای کابر Ahmad مثلا مشاهده بشه و ماژول عکس 2 فقط برای کاربر reza و بهمین ترتیب.

خب دوست عزیز دسترسی رو روی ثبت نام شده قرار بدید دیگه!!!

یا علی

دوست گرامی

شاید واضح توضیح نداده بودم

دقیقا می خوام کاری کنم که مثلا ماژول عکس گل1 فقط برای کابر Ahmad مثلا مشاهده بشه و ماژول عکس 2 فقط برای کاربر reza و بهمین ترتیب.

یعنی اگه 100 تا کاربر دارم هر کدومشون یه ماژول اختصاصی بسازم و به همون عضو اختصاص بدم!

خودم هم هنگ کردم که چرا نمیشه!!!

:(

لینک به ارسال

چنین امکانی وجود نداره

یا علی

ممنونم از پاسخ شما

اما من میخوام یه گالری عکس شخصی برای هرکدوم از کاربرام ایجاد کنم یه کامپوننت هم پیدا کردم(فقط یک کامپوننت) اون هم پولی بود!

راهکار دیگه ای نمیشه زد که ماژول رو مختص به همون کاربر کرد؟

لینک به ارسال

سلام

گالری عکس که افزونه خیلی زیاده. توی جومینا و خود انجمن بگردی هست

ولی اینکه یه ماژول فقط یه کاربر ببینه بنده هم ندیدم همیچین چیزی رو.

خود اگه گروهی بخواین گروه سطح بندی کنید. مثل سطح یک سطح دو و ...

البته بازم بگم به سطح بندی فقط گروهی میشه. البته بازم اختصاص به یک نفر میشه ولی اینجوری برای همه کاربراتون باید سطح کاربری جدید تعریف کنید

اگه خواستید آموزش کاملش در کتاب آموزش جوملا 2.5 جومینا است

در پناه ایزد

لینک به ارسال

سلام

گالری عکس که افزونه خیلی زیاده. توی جومینا و خود انجمن بگردی هست

ولی اینکه یه ماژول فقط یه کاربر ببینه بنده هم ندیدم همیچین چیزی رو.

خود اگه گروهی بخواین گروه سطح بندی کنید. مثل سطح یک سطح دو و ...

البته بازم بگم به سطح بندی فقط گروهی میشه. البته بازم اختصاص به یک نفر میشه ولی اینجوری برای همه کاربراتون باید سطح کاربری جدید تعریف کنید

اگه خواستید آموزش کاملش در کتاب آموزش جوملا 2.5 جومینا است

در پناه ایزد

خیلی جالبه که جوملا با این قدرتش یه همچین امکان ساده ای که برای هر کاربر بشه یه ماژول خاص خودش رو نشون بدی نداره ه ه . . .

از راهنمایی تون سپاسگذارم ولی برای 100 تا کاربر هم نمیشه 100 تا سطح مختلف تعریف کرد!!!

جوملا بنظر اصلا از این امکانی که من توی سایتم نیاز دارم پشتیبانی نمیکنه

کل موضوع چیز خاصی نیست(اعضاء گالری عکس خصوصی خودشون رو داشته باشند.) مشکل ای که من سایت رو با جوملا بستم حالا برای پاسخ به نیاز جدید گرفتار شدم :(:(:(:(:(

خیلی دلم میخواد با جوملا ببندمش اما فکر کنم نیاز به کمممک و راهنمایی و تبادل آرا بیشتری هست...

از دوستانی که توانایی ارایه راه حل دارن

تـــــــشــــــــکـــــــــر

میکنم.

لینک به ارسال

دوست عزیز شما ک اینطور از جوملا گله میکنید یک cms نام ببرید که برای هر کاربر یک ماژول خاص رو اختصاص بده!!!

قرار نیست هر چیز غیر منطقی که شما طلب میکنید یک سیستم مدیریت محتوا داشته باشه!!! این درخواستتون یک چیز کاملا غیر منطقی هست

شما برای اینکه کاربرانتون گالری خاص داشته باشند میتونید از کامپوننت جوامع مجازی استفاده کنید که این ربطی به ماژول نداره

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

دوست عزیز شما ک اینطور از جوملا گله میکنید یک cms نام ببرید که برای هر کاربر یک ماژول خاص رو اختصاص بده!!!

قرار نیست هر چیز غیر منطقی که شما طلب میکنید یک سیستم مدیریت محتوا داشته باشه!!! این درخواستتون یک چیز کاملا غیر منطقی هست

شما برای اینکه کاربرانتون گالری خاص داشته باشند میتونید از کامپوننت جوامع مجازی استفاده کنید که این ربطی به ماژول نداره

موفق باشید

یا علی

از راهنمایی تون سپاسگذارم. دقیقا حق با شماست بنده هم از قدرتش تعریف کردم و اصرار بر این دارم که با جوملا نیازمو ببندمش.

جوامع مجازی رو تایید میکنم جستار فراوونی هم کردم اما شاید سادگی طرح و نیاز من به اندازه استفاده از کامپوننت های جوامع مجازی نبود و بخاطر همین از انجمن راهنمایی خواستم

جالب اینجاست تا جایی که سوادم قد داد توی سایر بخشهای جوملا لاتین هم گشتم و هیچ گفتگویی پیرامون موضوع مورد نظر پیدا نکردم.!

البته فقط یه پلاگین پیدا کردم(فقط یه پلاگین!!!) که دقیقا خواست منه و اونم پولی و گشتن رایگان تا اکنون نتیجه نداده..

http://extensions.joomla.org/extensions/directory-a-documentation/downloads/22557?qh=YTo3OntpOjA7czo3OiJwcml2YXRlIjtpOjE7czo2OiJwcml2YXQiO2k6MjtzOjc6ImdhbGxlcnkiO2k6MztzOjk6ImdhbGxlcmllcyI7aTo0O3M6ODoiZ2FsbGVyeSciO2k6NTtzOjk6ImdhbGxlcnkncyI7aTo2O3M6ODoiZ2FsbGVyeXMiO30%3D

لینک به ارسال

با سلام

برای محدود کردن سطح دسترسی قبلا آموزشی رو قرار دادم که البته در باب کاربران نویسنده میباشد

شما میتوانید با مطالعه اون آموزش متوجه موضوع شوید و برای کاربرانتون سطح دسترسی های منحصربفرد ایجاد کنید

http://forum.joomina.ir/thread-17808.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...