رفتن به مطلب
bartar

تغییر در ماژول K2 Tools متعلق به کامپوننت کا2

پست های پیشنهاد شده

با سلام. چند روز است که من می خوامی یه کاری رو انجام بدم هر چی سرچ کردم به نتیجه نرسیدم. من روی سایتم کامپوننت k2 رو نصب کردم. همونطور که دوستان می دونند هماهنگ با این کامپوننت چند تا ماژول هست که اسم یکیش K2 Tools هستش که این ماژول تمام مجموعه ها رو لیست می کنه و تعداد مطالب موجود رو هم در یک پارانتز مقابلش می نویسه و لیستی ساده ای ایجاد می کنه. چون مجموعه ها و زیر مجموعه های من بسیار زیاد است و فوق العاده طولانی میشه می خوام این منو به شکل منوی سمت راست http://www.shefaco.com بشه.

لطفا استایدی که می تونند کمک کنند ما را دریابند.

توضیحاتی که خودم تا حالا متوجه شده ام:

این منو با عبارت k2CategoriesListBlock در فایل پی اچ پی اش از فایل سی اس اس خود کامپوننت کا دو فراخوانی میشه. اونطور که بنده فهمیدم لازم نیست در بخش پی اچ پی تغییری داده بشه مشروط بر اینکه بشه یک منوی مبتنی بر تگ ul و li رو بشه فقط با سی اس اس به قیافه ماژول ذکر شده در آورد.

هر کس هر راهنمایی کوچکی هم بتونه بکنه برای من مفید خواهد بود. چون ممکنه بتونم راهش رو پیدا کنم.

با تشکر

(مورد دیگری هم دارم که اگر حل بشه ان شا االه مطرح می کنم)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ظاهرا راهنمایی در این مورد برای اساتید خیلی سخت بوده. یه چیز آسونتر می خوام. اگر لطفا کنید در این مورد راهنمایی کنید باز هم مشکلم حل می شه.

چطور می تونم منوی مجموعه که خود کامپوننت کی 2 تولید می کنه رو به لیست منوهای جوملا اضافه کنم؟ یعنی وقتی تو ایجاد یک منوی جدید به بخش کی2 وارد می شم مثلا علاوه بر برچسب یه منو هم برای لیست مجموعه ها باشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...