رفتن به مطلب
shahryar warez

مشکل در ذخیره نشدن عکس در k2

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی امروز هرچی ور رفتم با k2 دیدم که عکس در اون ذخیره نمی شه خوب بود اولش کاری هم روش انجام نشده ولی وقتی عکسی رو آپلود می کنیم یا از داخل هاست انخاب می کنیم هیچ عکس رو ذخیره نمی کنه و لی بقیه چیز ها رو مطالب و قالب رو ذخیره می کنه 45.gif

این مشکلش از کجاست

9.gif

و یک سوال دیگه هم داشتم این هست که اگر در جومینا ببنید برای هر مطلبی در آخرشش توضیحات هست ولی وقتی من در k2 درست می کنم یک چند حالت داره که بای یک کدومشو انتخاب کرد و نسبت داد به یک مجموعه تا توسنت در اون مثلا لینک گزاشت ولی نمی شه چند تا Extra Fields درست کرد واسه هر مطلب مثلا17.gif

لینک دانلود

پسورد فایل

توضیحات نصب

و .....

که بشه در اخر هر مطلب گزاشت7.gif

با تشکر و ببخشید 2 سوال جدا رو در یک تایپیک کردم بخاطر اینکه اسپم نشود ....

بازم ممنون منتظر پاسخ های سازنده ی شما هستم شهریار توکلی

8.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با سلام خدمت شما دوستان گرامی امروز هرچی ور رفتم با k2 دیدم که عکس در اون ذخیره نمی شه خوب بود اولش کاری هم روش انجام نشده ولی وقتی عکسی رو آپلود می کنیم یا از داخل هاست انخاب می کنیم هیچ عکس رو ذخیره نمی کنه و لی بقیه چیز ها رو مطالب و قالب رو ذخیره می کنه

سطح دسترسی پوشه ها را بررسی کنید . مخصوصا پوشه تصاویر

و یک سوال دیگه هم داشتم این هست که اگر در جومینا ببنید برای هر مطلبی در آخرشش توضیحات هست ولی وقتی من در k2 درست می کنم یک چند حالت داره که بای یک کدومشو انتخاب کرد و نسبت داد به یک مجموعه تا توسنت در اون مثلا لینک گزاشت ولی نمی شه چند تا Extra Fields درست کرد واسه هر مطلب مثلا

به قسمت Extra Field Groups برید و برای هر مجموعه فیلد های سفارشی ایجاد کنید

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ گوییتون آقای تهرانی متوجه شدم که وقتی سایت هایی نصب می کنم که در اون جوم سف و rsseo که لینک ها رو ریدایرکت می کنند اینجوری می شه

فکر کنم در 2 سایتی دارم اینجوری شده و هردو بعد از نصب جوم سف بوده

فکر کنم باید فایل اچتی اکسز رو ویرایش بزنم بینم چی می شه احتمالا فقط بخاطر شما هست

مثلا کل لینک ها رو اینجوری می کنه بجای

/home.html

http://softarchive1.ir/home/itemlist/?layout=category

نمی دونم باید یکار کنم این حذف بشه جو سف رو هم حذف کردم ولی باز درست نشد

در رابطه با اکترافایل بنده نیز اون رو درست کردم ولی هر مجموعه که می سازیم فقط می تونیم یک اسکترا فایل درست کنیم و هر اکترا فایل مصلا لینک رو در داخلش بزاریم یک جای فیلد داره و فیلد های دیگه نداره مثلا توضیحات

ولی مثلا اکسترا فایل توضیحی از یک نوع دیگش بسازیم این دفعه دیگه جای لینک نیست

ممنون شهریار توکلی

لینک به ارسال

چون بحتی است که بدرد بقیه هم میخوره ادامش میدیم

برای سئو کردن k2 شما نمیتونید از کامپوننت های سئو به تنهایی استفاده کنید به غیر از shs404 برای بقیش پلاگین هماهنگ کننده وجود داره که باید روی کامپوننت سئو نصب کنید

لینک به ارسال

اگه می شه یک بار دیگه توضیح بدید چیجوری روی کامپونت seo نصب کنیم *****>>>>

دوستان من الان دستی حذف کردم جوم سف رو و پلاگنشو و بانک اطلاعاتی حذف کردم این افزونه رو الان دیدم که عکس آپلود شده

و دوباره به حالت قبلیش برگشته پس نمی شه روی k2 جومسف نصب کرد جالب بود برام !!!!!!

به قسمت Extra Field Groups برید و برای هر مجموعه فیلد های سفارشی ایجاد کنید

57.gif17.gif

در رابطه با اکترافایل بنده نیز اون رو درست کردم ولی هر مجموعه که میسازیم فقط می تونیم یک اسکترا فایل درست کنیم و هر اکترا فایل مصلا لینکرو در داخلش بزاریم یک جای فیلد داره و فیلد های دیگه نداره مثلا توضیحات

ولی مثلا اکسترا فایل توضیحی از یک نوع دیگش بسازیم این دفعه دیگه جای لینک نیست

لینک به ارسال

برای سئو از جوم سف نمیتونید استفاده کنید از ace که در جومینا هم فارسیش منتشر شده میتونید استفاده کنید البته باید پلاگینش را نصب کنید

خود shs404 هم برای این کار مناسبه

لینک به ارسال
من از این کامپوننت دارم استفاده می کنم ولی همچنان با تصویر در k2 این مشکل دارم

لینک به ارسال
من از این کامپوننت دارم استفاده می کنم ولی همچنان با تصویر در k2 این مشکل دارم

دوست عزیز باید گزنه ریدایرکت رو غیر فعال کنید در این افزونه ها من به این نتیجه رسیدم هر کامپوننتی که ریدایرکت داره مشکل ایجاد می کنه با اصویر k2

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...