رفتن به مطلب
میر-حسن

اسکریپت حل مشکل علامت سوال

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و ادب

همانطور که در لینک زیر گفته شده فایلها رو طبق آدرسهای داده شده آپلود کردم

http://www.joomina.ir/20110530363/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-extension-site-facility/all-free/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%B3%D8%A6%D9%88%D8%A7%D9%84-%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7.html

آدرس فایلهای آپلود شده:

http://sarallah-awz.ir/administrator/index.php?option=com_ninjaxplorer&action=edit&dir=images%2Fdownload&item=joominatable.php&order=name&srt=yes

http://sarallah-awz.ir/administrator/index.php?option=com_ninjaxplorer&action=edit&dir=images%2Fdownload&item=change.php&order=name&srt=yes

بعد از آپلود هم دامنه گفته شده

http://www.sarallah-awz.ir/joominatable.php

رو وارد میکنم که با ارور زیر روبرو میشم.

Not Found

The requested URL /joominatable.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما میتونید توسط phpmyadmin هم همین کار رو انجام بدید

جداول رو باز میکنید و نوعش رو utf8_general_ci انتخاب کنید

یا علی

لینک به ارسال

ارادتمند

میشه بیشتر توضیح بدید.

این همه مشکل که من با افزونه ها دارم مربوط به سروره؟ یا به نکته خاص دیگه ای برمی گرده؟

لینک به ارسال

خیر دوست عزیز

برخی افزونه ها جداول از نوع swedish دارند که فارسی رو ساپورت نمیکنه و به همین دلیل اطلاعات فارسی رو بصورت ؟؟؟؟؟ نمایش میده

به همین خاطر شما باید اون جداول رو به utf8_general_ci تغییر بدید تا قابلیت نمایش اطلاعات فارسی وجود داشته باشه

همچنین ممکنه دیتابیسی هم که میسازید از نوع utf8_general_ci نسازید و کلا این مشکل براتون وجود داشته باشه

یا علی

لینک به ارسال

سعید جان

قبل از اینکه به خاطر مشکل قبلی جوم گالری رو پاک کنم این مساله وجود نداشت.

در بقیه افزونه ها هم با همچنین مشکلی مواجه نشدم

الان میخام راهنمایی به صورت ابتدایی بکنی که چطور مشکل رو حل کنم

شرمندم

لینک به ارسال

ارادتمند

بزرگوار اگه ممکنه توضیح بده تا خودم هم یاد بگیرم.وگرنه که برای هر افزونه باید مزاحم شما اساتید بشم.

ماهی گیری بیاموز به ما سعید جان

لینک به ارسال

با سلام

اگر اسکریپت مورد نظر به هر دلیلی برای شما جواب نداد:

باید وارد دیتابیس مورد نظرتون بشید و زبان جداول افزونه مورد نظر رو از طریق Operations به utf8_general_ci تغییر دهید و ذخیره کنید

حالا برخی مواقع ممکنه راه کار بالا رو انجام داده باشید ولی مشکل همچنان پابرجا باشه... که در این حالت باید مجدد وارد جدول مورد نظر بشید و در همون منوهایی که در بالا هست روی Structure کلیک کنید... باز یکسری گزینه مروبط به اون جدول هست که مربوط به زبان می شه و اونها رو هم باید utf8_general_ci کنید...

نکته مهم : در خصوص افزونه هایی که مشکل زبان داشتند و راه کار های بالا رو جهت رفع مشکل به کار بردید باید دقت داشته باشید که بعد از اطمینان از utf8_general_ci بودن جداول... مجدد باید عنوان فایلها رو یا هر متنی که بصورت علامت ؟؟؟؟؟؟ بوده را ایجاد کنید (علامت ؟؟؟؟ های قبلی مشکلشون حل نخواهد شد)

در ضمن ابتدا از دیتابیس اتون بک آپ بگیرید و بعد کارتون رو با دیتابیس شروع کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...