رفتن به مطلب
civilcom

نوع گزینه منو هنگام تخصیص ماژول به آن

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اگر بخواهیم به یک منوآیتم یک ماژول اختصاص دهیم طوری که وقتی روی منو آیتم کلیک می کنیم فقط ماژول اختصاص داده شده بیاید ، نوع منو آیتم چه چیزی باید باشد؟

مثلا یک گزینه منوی اصلی آرشیو مطالب است و من می خواهم وقتی روی آن کلیک می کنیم فقط ماژول آرشیو مطالبی که در جومینا قرار دارد بیاید و نه هیچ مطلب دیگری

و یا وقتی روی یک گزینه والد کلیک می کنیم مطالب مربوط به این شاخه به صورت آکاردئونی باشد و نه اینکه هم ماژول آکاردئونی باشد هم لیست مجموعه خود جوملا

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منوها به کامپوننت ها متصل میشن

شما برای نمایش ماژول در یک منو خاص باید در بخش ویرایش ماژول یک منو رو انتخاب کنی

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون

می دونم میشه یک ماژول را به یک منو مثلا منوآیتم پروژه ها -> پروژه مسکن مهندسین تخصیص داد، در این صورت این ماژول فقط در این صفحه نمایش داده خواهد شد ، اما برای رفتن به

صفحه پروژه مسکن مهندسین که یک زیرمنو در منوی اصلی می باشد چکار کنم فقط ماژول مورد نظر نمایش داده شود ؟تا جایی که من متوجه شدم راهنمایی شما نمی تونه مشکل منو حل کنه.

آیا اصولا روشی برای این کار هست؟

لینک به ارسال

شما یک ماژول رو در یک موقعیت منتشر میکنید، و در قسمت زیر مدیریت ماژول آیتم های منوهایی که دوست دارید ماژول در اون منوها نمایش داده بشه رو انتخاب میکنید

لینک به ارسال

شما یک ماژول رو در یک موقعیت منتشر میکنید، و در قسمت زیر مدیریت ماژول آیتم های منوهایی که دوست دارید ماژول در اون منوها نمایش داده بشه رو انتخاب میکنید

خوب ، حالا می خواهم به این ماژول از طریق منو آیتمی که به آن تخصیص داده ایم دسترسی داشته باشم ، نوع منو آیتم چه باشد ؟ مثلا همون مثال آرشیو مطالب در پست اول

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز شما نمیتونید منویی رو به ماژول تخصیص بدید، ماژول رو باید به یک صفحه و یا یک منو تخصیص بدید حالا منو هر چیزی که میخواد باشه

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...