رفتن به مطلب
iman iman

سوال از حرفه ای ها : در چند درصد سرور ها آپاچی فعال است؟

پست های پیشنهاد شده

متاسفانه مشکلی که هنگام فعال کردن سئو جوملا برای بعضی کاربران پیش می آید این است که آپاچی سرور غیر فعال است.

سوال بنده دقیقاً این است : چند درصد سرور ها در حال حاضر آپاچی را فعال دارند؟ یعنی می خواهم بدانم این مشکل در سرور های قدیم بود یا هنوز بعضی سرور ها آپاچی غیر فعال دارند؟

.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

دوست من پاسخ این سوال را نمی توان با در صد داد.

موردی است، خیلی کم پیش می آید در سروری آپاچی نصب نباشد. اما ممکن است برخی سرور ها با وب سرویس دیگری کار کنند و آپاچی را نصب نکنند که خب البته گاهی اوقات برای جوملا مشکل آفرین است.

یاعلی

لینک به ارسال

تشکر فراوان از پاسخ شما دوست عزیزم

__ممکنه این عبارت رو برام بیشتر توضیح بدی؟ چه وب سرویسی؟

ممکن است برخی سرور ها با وب سرویس دیگری کار کنند و آپاچی را نصب نکنند

_ضمناً از کجا بفهمیم آپاچی روی سرور و هاستمون نصب است؟

_ اگر آپاچی فعال بود به این معنی است که mod_rewrite هم حتما وجود دارد و قابل استفاده برای جوملا است؟ ( ببخشید که انقدر سطح پایین سوال می کنم )

امروزه چه سرورها و هاست هایی آپاچی رو فعال یا غیر فعال دارند؟

این مطلب که غالب وبسرویس ها آپاچی رو نصب و فعال دارند ربطی به نوع پنل مدیریت هاست نداره که مثلاً سی پنل باشه یا دایرکت ادمین یا ...؟

[align=center]پیشا پیش از ابتدایی بودن سطح اطلاعاتم که از نحوه ی پرسیدنم هم کاملاً مشخص است عذر خواهی می کنم.

( شاید به نظر نیاد ولی به جواب این سوال ها واقعاً نیاز دارم )[/align]

.

لینک به ارسال

با سلام

منوی وب سایت > اطلاعات سیستم > سربرگ اطلاعات PHP > بخش apache2handler > قسمت Loaded Modules

در این قسمت اگر عبارت mod_rewrite را دیدید یعنی فعاله و مشکلی ندارید و اگر نبود باید به ادمین سرورتون بگید تا براتون این مورد رو فعال کنه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...