رفتن به مطلب
mrt69

مشکل عجیب با ارتیستر !!!!!!

پست های پیشنهاد شده

من با ارتیستر 3.1 برای جوملا 2.5 قالب درست کردم

ولی مشکلی که کلیه این قالب ها دارند این است که توی خیلی از جاها اروری مشابه ارور زیر نمایش می دهد مثلا

اگه یه ایتم منو بسازی که نمایش مجموعه به صورت لیست باشه (که عنوان های عناوین مطالب رو به صورت لیست نشان میده ) روی هر کدوم از عناوین کلیک کنید این ارور نشون داده میشود

یا بعد از ورود به سایت یا خروج از سایت توسط کاربر این ارورنشون داده میشود

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/unicloob/domains/unicloob.ir/public_html/templates/hamid7/classes/ArtxContentSingleArticle.php on line 48

مشکل عجیب تر اینه که من فکر می کردم شاید قالب های من این مشکل رو دارن یا نرم افزارم درست فعال نشده است که این مشکل ایجاد میشه

ولی قالب های ارتیستری مختلف دیگه رو هم که دوستان توی این انجمن و یا سایت های دیگه منتشر کردن رو هم امتحان کردم ولی حتی یه مورد هم نبود که این مشکل رو نداشته باشه

واقعا موندم مشکل از چیه ؟؟؟

کسی بتونه کمکم کنه واقعا ممنونش میشم

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مشکل از تنظیم سطح دسترسی نادرست میباشد . سطح دسترسی منوها و مجموعه ها و مطالبتون رو بررسی کنید

پستهای انتهایی لینکهای زیر را هم ببینید که در هر دو با تغییر در سطح دسترسی مشکل را حل کرده اند

http://forum.joomla.org/viewtopic.php?t=695603

http://www.artisteer.com/?post_id=188193&p=forum_post&forum_id=20

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

مصطفی جان ممنون از توضیحاتت

ولی از لینک هایی که گداشتی چیز زیادی متوجه نشدم

ممنون میشم توضیح بدی منظورت از سطوح دسترسی چیه

منظورت همون پرمیشن های فایل ها و فولدر های هاسته ؟؟

چه فایل ها و فولدر هایی باید تغیر پرمیشن بدم و روی چند باید بزارم ؟؟؟؟

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

من که خدمتتون عرض کردم

سطح دسترسی منوها و مجموعه ها و مطالبتون رو بررسی کنید

این موارد رو باید در مدیریت جوملا بررسی کنید و ربطی به فایلها و پوشه های روی هاست نداره

منظور اینه که سطح دسترسی ها باید به گونه ای باشه که متناسب با دسترسی کاربر تنظیم شده باشه

به غیر از این موارد خود سطح دسترسی هایی هم که ایجاد کرده اید را بررسی کنید که به گروه مناسبی اختصاص یافته باشند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

اخه سطح دسترسی ها وقتی سطح دسترسی پیش فرض جوملا هم هست این مشکل رو دارم

و حتی اگه با یوزر مدیر هم صفحات سایت رو ببینم (سطح دسترسی کامل دارد ) هم این مشکل و ارور ها وجود داره !!!!

لینک به ارسال

با سلام

اخه سطح دسترسی ها وقتی سطح دسترسی پیش فرض جوملا هم هست این مشکل رو دارم

وقتی جوملا 2.5 رو برای اولین بار نصب میکنید ، سطح دسترسی هایی که پیشفرض تعیین شده اند به گروههای مناسبی اختصاص داده نشده اند !

متاسفانه این مشکلیه که جوملا مدتهاست داره و تو نسخه های قبلی هم همینطوره و ممکنه خیلی ها با ساده گذشتن از این موضوع ، یک کاربر مثلا ثبت نام شده خیلی راحت میتونه وارد محیط ادمین بشه و هر کاری که خواست انجام بده

جوملا 2.5.8 هم اومد ولی این معضل هنوز بطور پیشفرض حل نشده

خودتون تو لوکال هر کدوم از نسخه های جوملا رو که برای تست هم شده نصب کنید ، متوجه عمق فاجعه خواهید شد

تصویر زیر مربوط به جوملا 2.5.8 میباشد . همانطور که میبینید یکی از گروه های اختصاص یافته به کاربر ثبت نام شده Super Users میباشد که دیگه خودتون تهش رو فکر کنید به کجا ختم میشه

download.php?imgf=13534327431.png

به خاطر همین مورد بود که گفتم :

به غیر از این موارد خود سطح دسترسی هایی هم که ایجاد کرده اید را بررسی کنید که به گروه مناسبی اختصاص یافته باشند

به همه دوستان توصیه میکنم هر وقت جوملایی رو نصب میکنید ، حتما اولین چیزی رو که میخواهید بررسی کنید سطوح دسترسی و گروه ها باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...