رفتن به مطلب
jooomina

منظم کردن مطالب عکس+مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام:

من توی سایتم هر کاری میکنم که مطالبی که مینویسم منظم باشه نمیتونم یعنی راهش رو بلد نیستم. مثلا میخوام عکس توی مطلب یه کنار باشه و مطالبم در کنارش و اگر اضافه اومد در زیر عکس ولی عکس بالا قرار میگیره و مطالب در پایین حتی اگر عکس کوچک باشه.و این باعث میشه کناره های عکس خالی باشه و جلوه بدی به سایتم داده. لطفا راهنمایی کنید.

دموی آنلاین سایتم

منظور من مطالب ویژه ای که الان توی موقعیت اصلی نمایش داده شده.

با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

پلاگین aotureadmore میتونه تعداد کارکتر مطالب رو تعیین کنه

تغیر اندازه عکس هم پلاگینش هست نمیدونم توی انجمن هست یا نه ولی شما جستجو کن. هر چند تغیر اندازه عکس به صورت خودکار روی سرعت سایت تون تاثیر منفی میذاره. یعنی چون اندازه واقعی به کوچیکتر تبدیل نمیشه فقط ما کوچیک میبینیم پس سرعت رو پایین میاره

در پناه ایزد

لینک به ارسال

با سلام:

منظورم چیز دیگه ایست.

من فقط میخوام مطالبم مثل الن که توی سایتم است نباشه.نمیخوام کنار سمت چپ عکس توی مطلب خالی باشه.دیدید توی بعضی از سایت ها مطالب ویژه اینطوره که یه عکس ک.چک در سمت چپ و نوشته ها سمت راسته میخوام این طور باشه اگه سایتم رو ببینید متوجه میشید

دموی سایت

لینک به ارسال

سلام

روی عکس تون کلیک کنید در ویرایشگر یه گزینه فعال میشه به شکل عکس درخت است برای اضاه کردن عکس ازش استفاده میشه

اول روی عکس بعد روی اون کلیک کرده از تب appearance و گزینه Alignment مشخص کنید که عکس و مطالب به چه صورت قرار بگیرند

در پناه ایزد

لینک به ارسال

سلام:

ممنون از راهنماییتون.مشکل حل شد .فقط مطالب می چسبن به عکس .چکار کنم؟

لینک به ارسال

درود بر شما

بعد از درج عکس ویرایشگر HTML رو بزنید در ابتدای نوشته ها به کدی تقریبا شبیه به این برخورد خواهید کرد:

<;img src="images/mypic" style="float:right; "" />

شما بعد از

style="float:right;

کد زیر رو هم اضافه کنید:

margin:2px;

مقدارش رو به دلخواه تغیر بدید

توجه داشته باشید که کدهایی که از قبل وجود داشته اند هم باید باشند و نباید اون ها رو حذف کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...