رفتن به مطلب
a621

پیام The connection was reset

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

من چند روزه با این مشکل روبرو شدم و نتونستم حلش کنم توی نت و سایتای ایرانی و خارجی زیادی هم گشتم ولی هیچی.

مشکل از این قراره که من پلاگین attachments-3.0.3 رو نصب کردم و از اون به بعد دیگه سایتم توی لوکال با wamp5 v1.7.3 بالا نمیاد و توی firefox پیام

The connection was reset

رو میده و توی مرورگرهای دیگه هم باز نمیکنه.

لطفا منو راهنمایی کنین.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از پاسخی که دادین.

[align=justify]این کارا رو انجام دادم افزونه رو حذف کردم بازم نشد توی دیتابیسم کلمه attachment رو سرچ کردم و چیزی نمونده بود که حذف کنم ولی بازم هیچی.

روی xamp هم نصب کردم وقتی می خواد بالا بیاد میگه حافظه کم میاره توی php.ini هم حافظه رو بالا بردم هم execution time رو ولی بازم نمی تونه سایت رو باز کنه. و یا خطای حافظه میده یا execution time کمه که اونا الان حافظه 2گیگ , execution time هم گذاشتم 9000 ولی بازم کم میاره. نمیدونم چشه داشت خوب کار میکرد مونده بود یه پلاگین attachment که وقتی نصب شد دیگه ترکید. :64 (32)::x (9):

[/align]

ســعــیــدآقـــا کـــــــــــــمــــــــک !!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

مشکل رو حل کردم.

حالا بزارین بگم تا اگه کسی برخورد کرد مثل من اعصابش داغون نشه .

مشکل از ماژول sp tab بود و چون به اشتباه من به جای اینکه از قسمت Select Module (یه قسمت داره که می تونین از ماژول های موجود چندتاشو انتخاب کنین تا بصورت تب براتون نشون بده) یه ماژول دیگه رو انتخاب کنم به اشتباه خودشو انتخاب کردم و این باعث شده بود توی یه حلقه بیفته و مدام تکرار بشه و منابع سیستم رو بکشه و در نهایت خطا رخ بده.

امیدوارم دیگه کسی مثل من از این سوتی ها نده:D:D

درضمن دیدم بعضی تاپیکا باز شدن ولی به نتیجه نرسیدن یا طرف روش نشده یا مشکلش حل شده و رفته ولی راه حل رو نداده ، خواهش میکنم که هرچند مشکل جزئی بوده باشه راه حلشو بزارین اشکال نداره بزارین تا دیگران هم استفاده کنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...