رفتن به مطلب
soori8

اضافه کردن اطلاعات اضافی به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام کاربرانم بتونند اطلاعات اضافی رو به مطالبی که ما منتشر کردیم اضافه کنند اعم از عکس و متن . همچنین کاربران نتوانند مطالب قبلی رو ویرایش کنند و فقط بتوانند چیزی به مطلب اضافه کنند و قبل از به نمایش در آمدن هم به تایید ما برسد .

حالا به هر نحوی این کار عملی بشه مشکلی نیست با کامپوننت نظر دهی باشه یا هرچیز دیگه ای .

فقط من همه کامپونت های نظر دهی رو تست کردم از jcomment و komento و... تو این کامپوننت ها کاربران می تونند متن وارد کنند ولی در مورد عکس فقط می تونند لینک یه عکسی رو وارد کنند و نمی تونند همون جا آپلود کنند مثل خود ویرایش گر jck در جوملا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما دسترسی کاربران رو روی نویسنده قرار بدید، تا بتونن بعد از ورود در سایت مطلب وارد و ذخیره کنند

مدیر باید تایید و منتشر کنه

یا علی

لینک به ارسال

نه خوب این در صورتی هست که اولا باید مطلب رو ویرایش کنه که همه قسمت هاشو می تونه ویرایش کنه بعدشم لازم به تاییدم نیست خودش منتشر هست و دوباره به تایید ما نمی رسه!!!!

لینک به ارسال

با سلام

وقتی کاربر اجازه دسترسی برای ویرایش داشته باشه میتونه هر جایی از مطلب رو ویرایش کنه ولی اینکه میفرمایید مواردی رو که از قبل وارد شده نتونه ویرایش کنه و بتونه فقط موارد جدیدی رو به همون مطلب اضافه کنه من تا حالا همچین چیزی ندیدم

میتونید از کاربرانتون بخواهید که موارد اضافه رو بصورت یک مطلب جدید براتون ارسال کنند بعد خودتون به مطالب قبلی اضافه کنید

در مورد ارسال مطالب نویسنده ها و سطح دسترسیشون قبلا یه آموزشی رو قرار دادم . اونو مطالعه کنید ممکنه به طریقی دیگر کمکتون کنه

http://forum.joomina.ir/thread-17808.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

کامپونتی چیزی نیست بشه یه جورایی کارمو راه بندازه . مثلا بشه ادیتور jck قسمت رود عکسش رو چسبوند به jcomment

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...