رفتن به مطلب
rezaamiri

بروز رسانی 2.5.8 ؟

پست های پیشنهاد شده

با هداء سلام

آیا میشه جوملا رو از درون خودش بروز رسانی کنم به 2.5.8 یا اینکه صبر کنم ، جومینا نسخه بروز رسانی بدهد ؟

اساسا چه چیزی بروز شده است ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بله شما میتوانید زمانیکه تیم جومینــــــا بسته بروزرسانی فارسی شده رو منتشر کرد از قسمت مدیریت افزونه ها بسته را همانند یک افزونه نصب کنید

کمی صبور باشید بزودی منتشر خواهد شد

تو تاپیکی که خبر انتشار این نسخه را داده بودم لینک مربوط به جزئیات را قرار داده بودم

http://www.joomla.org/announcements/release-news/5470-joomla-2-5-8-released.html

قسمتهای Security Issues Fixed و Tracker Issues Fixed را مطالعه کنید که مربوط به تغییرات بروزرسانی میباشند

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ممنون

اما من می خواسنم بدونم اگه الان از مدیریت خود جوملا آپدیت بکنم مشکلی پیش میاد ... مثلا در ترجمه و فازسی سازی و ... ؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

نه مشكلي پيش نمياد. اگر هم مشكلي در ترجمه داشتيد پك زبان فارسي رو بعد از آپديت نصب كنيد.

لینک به ارسال

سلام

نه مشكلي پيش نمياد. اگر هم مشكلي در ترجمه داشتيد پك زبان فارسي رو بعد از آپديت نصب كنيد.

با سلام

دوست عزیز ، چنانچه مشکلی هم پیش بیاد ، در اینصورت پک زبان به تنهایی قادر به حل مشکل نخواهد بود ، چرا که فایلهای PHP که برای فارسی زبانان بهینه سازی شده بودند از دست رفته اند و اینگونه فایلها در پک زبان قرار ندارند

کمی صبور باشید بزودی بسته بروزرسانی فارسی منتشر خواهد شد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

با سلام

دوست عزیز ، چنانچه مشکلی هم پیش بیاد ، در اینصورت پک زبان به تنهایی قادر به حل مشکل نخواهد بود ، چرا که فایلهای PHP که برای فارسی زبانان بهینه سازی شده بودند از دست رفته اند و اینگونه فایلها در پک زبان قرار ندارند

کمی صبور باشید بزودی بسته بروزرسانی فارسی منتشر خواهد شد

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

من هم از قسمت مدیریت سایت جوملا را آپدیت کردم فقط میخاستم بدونم اگر بسته بروز رسانی فارسی منتشر بشه باز هم میشه ار اینجا آپدیت کرد؟!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...