رفتن به مطلب
4xious

آپدیت سایت روی سیستم

پست های پیشنهاد شده

سلام بر دوستان

آیا نرم افزاری هست که بوسیله اون بشه مطالب جدید سایت جوملا 2.5 رو روی سیستم ویرایش و یا اضافه کرد و بعد از کاکنکت شدن به اینترنت خودش تعییرات لازم رو روی سایت اعمال کنه.یا اینکه واسش زمانبندی تعریف کنیم.مثلا مدیر سایت هرروز از ساعت 8 تا 2 مطالب رو توی نرم افزار می ذاره.و تنظیمات نرم افزار بطوری ست شده که هر شب ساعت 11 بصورت اتوماتیک مطالب رو آپدیت میکنه روی سایت.

ممنون میشم از راهنمائیتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم دنبال همچین چیزی هستم

از اساتید ممنون میشم راهنمایی کنند :002:

لینک به ارسال

با سلام

اینکار نیاز به نرم افزار یا افزونه نداره و خود جوملا بطور پیشفرض این امکان رو داره

کافیه که شما مطلبتون رو ایجاد کنید ولی منتشرش نکنید و برای اون مطلب تاریخ و زمان انتشار تعیین کنید . حتی میتونید برای هر مطلب تاریخ اتمام انتشار نیز تعیین کنید

البته اگر تاریخ و ساعت سرورتون هماهنگ باشه مشکلی نخواهد بود مگر آنکه نیاز باشد که اختلاف زمانی را هم در نظر بگیرید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

اینکار نیاز به نرم افزار یا افزونه نداره و خود جوملا بطور پیشفرض این امکان رو داره

کافیه که شما مطلبتون رو ایجاد کنید ولی منتشرش نکنید و برای اون مطلب تاریخ و زمان انتشار تعیین کنید . حتی میتونید برای هر مطلب تاریخ اتمام انتشار نیز تعیین کنید

البته اگر تاریخ و ساعت سرورتون هماهنگ باشه مشکلی نخواهد بود مگر آنکه نیاز باشد که اختلاف زمانی را هم در نظر بگیرید

موفق و پیروز باشید

یا حق

درود

آقای صفرعلی فکر کنم منظورشون این بود که تو لوکال مطلب بذارن و بعدش بفرستن رو سایتی که روی هاست هست.

قبلا در تاپیک زیر هم به این موضوع پرداخته شده ولی ظاهرا به نتیجه ای نرسیدند.

http://forum.joomina.ir/thread-5965.html

میشه جداول مربوط به مطالب رو از دیتابیس لوکال export کرد و در دیتابیس هاست import کرد ولی به نظر من روش جالبی نیست. حالا اگه دوستان روش بهتری سراغ دارند اینجا بیان کنند.

لینک به ارسال

با سلام

بنده متوجه موضوع بودم . البته چون بحث زمان رو مطرح کردند من هم این پیشنهاد رو دادم

ولی در کل بهتره روی همون هاست ، مطالب تهیه بشه . چندان به دردسرش نمی ارزه که دست به چنین کاری بزنید

این چیزی که شما میخواهید که یه نرم افزار مطلب رو بصورت آنلاین انتقال بده ممکنه مشکلات امنیتی هم درست کنه

یه چیزی نه دقیقا" مثل FTP میشه که توصیه میشه تا جایی که ممکنه استفاده نشه

تازه بگذریم از اینکه برخی مطالب ممکنه تصویر هم داشته باشند که خب اینم خودش یه جور معضل میشه که به نرم افزار حالی کنی که تصویر رو انتقال بده به پوشه تصاویر و مطلب رو به دیتابیس و ... :001:

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون دوستان عزیز

من باز هم پیگیر این قضیه هستم.اگر روزی به نتیجه رسیدم باهاتون در میان میگذارم

یا حق

=====================

ویرایش شد/ لطفاً فینگلیش ننویسید

=====================

لینک به ارسال

درود. فعلا که چیزی در این زمینه منتش نشده که این کار رو به صورت اتوماتیک انجام بده.

دوست عزیز در انجمن لطفا ازحروف پارسی استفاده کنید. ممنونم :002:

لینک به ارسال

درود بر شما

هر چند پیشنهاد نمیشه ولی خب توضیح میدم

XML-RPC - Movable برای جوملا 1.5

بسته XML-RPC - Movable برای 2.5

جدیدترین نسخه XML-RPC - Movable

افزونه را نصب کنید کنید و به مدیریت پلاگین ها رفته و پلاگین های زیر را فعال کنید:

System - Real Simple Discovery (RSD)

XML-RPC - MovableType API

به تنظیمات کلی جوملا رفته و در زبانه سیستم "فعال بودن خدمات وب" را بر روی بله بگذارید. (جوملا 1.5)

خب حالا نرم افزار زیر را دانلود کنید

Windows Live Writer

حالا به قسمت زیر بروید

Tools –> Options –> Accounts –> Add

اگر پنجره بصورت خودکار باز شد گزینه Other blog services را انتخاب کنید

آدرس سایت و نام کاربری و رمز عبور خود را بزنید

Type of blog را بر روی Movalbe Type AP بگذارید و Remote Posting URL را بر روی http://www.yourblog.com/xmlrpc/index.php (آدرس سایت شما)

حالا از این نرم افزار می تونید استفاده کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...