رفتن به مطلب
mh2002ir

لیست مطالب در صفحه غیر از صفحه نخست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و اساتید محترم

من در سایت جوملایی سایت خبری راه اندازی کرده ام که چند تا سوال دارم

اولا اینکه در منوی اصلی سرویس های خبری را درست کرده ام مثلا سیاسی ، ورزشی ، جامعه و .... که در واقع در اون می خوام دسترسی آسان برای کلیه مطالب یک دسته خاص در سایت فراهم بشه ولی اولا اینکه زمانی که می خواهم منو را فعال کنم حتما از من میخواد که مشخص کنم منو به چه چیزی میخواد وصل بشه ، مجموعه بلاگ است یا تماس و خبرخوان و .....

اگر مجموعه بلاگ انتخاب کنم چیدمان خیلی نافرم است و خیلی وقتها جابجا می شود و یا عکس اگر بزرگ باشد هارمونی ندارد.

اگر هم لیست مجموعه را انتخاب کنم ، لیست مربوطه خیلی ساده و ابتدایی است

من می خواهم ماژول قرار بدهم مثلا همین ماژول پارسا ، ولی مشکلی هست اینه که چه چیزی باید برای فعال کردن منو انتخاب کنم و دوم اینکه ماژول گلوبال پارسا هم تک صفحه است و صفحات قبلی را نمایش نمی دهد

لطفا راهنمایی کنید برای این کار باید چه کار کنم

در واقع من میخوام هر سرویس خبریم یک ماژول خبر ویژه داشته باشه که آخرین اخبار اون سرویس رو نشون بده و زیرش هم لیست عکس داری از اون سرویس رو نشون بده ولی مشکل دارم

حدودا شبیه این

http://www.tabnak.ir/fa/sport

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...