رفتن به مطلب
dayfemale

نصب دو نسخه از جوملا روی یک سرور مجازی

پست های پیشنهاد شده

سلام میشه دو نسخه از جوملا مثلا 1.5 و 2.5 رو روی یک ومپ نصب کرد؟؟؟

مثلا هر کدومشون رو داخل یه پوشه جدا گذاشت.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بله. این امکان هست. شما هر تعداد که دوست دارید در پوشه های متفاوت در www میتونید سایت ایجاد کنید.

سالی بود در خدمتم

با احترام

لینک به ارسال

سلام

بله. این امکان هست. شما هر تعداد که دوست دارید در پوشه های متفاوت در www میتونید سایت ایجاد کنید.

سالی بود در خدمتم

با احترام

اگر دو نسخه رو نصب کردیم باید از طریق localhost ومپ انتخاب کنیم که کدومشون اجرا بشه؟؟؟

لینک به ارسال

اگر در www مثلا یک سایت داشتید در پوشه rtgroup به این شکل میتونید سایت مورد نظر رو باز کنید:

localhost/rtgroup

حالا اسم فولدرها هرچی که باشه بعد از localhost وارد کنید باز میشه

یا علی

لینک به ارسال

آقای keran4i

شما که اینقدر مهربان هستید

لطفا یه صفحه اینترو خوب برای سایت ما بدهید .

[undefined=undefined]سایت ما [/undefined]http://asrertebat.ir/

http://asrertebat.ir/

لینک به ارسال

دوست گلم اولا اگر درخواست دارید پیام خصوصی بدید چون موضوع این پست چیز دیگری هست

:exclamation:

بنده چند طرح زدم و بصورت رایگان منتشر کردم

اگر طرح خاصی مد نظرتون هست پیام خصوصی بدید تا براتون طراحی بشه

میتونید نمونه های اینترو رو هم در www.rtgroup.ir ببینید

لینک به ارسال

سلام

اگر بخواهیم دو نسخه روی یک ومپ نصب کنیم باید برای هرکدام یک پایگاه داده جدا ایجاد کنیم؟؟ چون من برای نصب جوملای یک پایگاه داده جدید ایجاد کردم ولی هنگام نصب این خطا رو میده

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`' at line 29 SQL=CREATE TABLE `jos_banner` ( `bid` int(11) NOT NULL auto_increment, `cid` int(11) NOT NULL default '0', `type` varchar(30) NOT NULL default 'banner', `name` varchar(255) NOT NULL default '', `alias` varchar(255) NOT NULL default '', `imptotal` int(11) NOT NULL default '0', `impmade` int(11) NOT NULL default '0', `clicks` int(11) NOT NULL default '0', `imageurl` varchar(100) NOT NULL default '', `clickurl` varchar(200) NOT NULL default '', `date` datetime default NULL, `showBanner` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out` tinyint(1) NOT NULL default '0', `checked_out_time` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `editor` varchar(50) default NULL, `custombannercode` text, `catid` INTEGER UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `description` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `sticky` TINYINT(1) UNSIGNED NOT NULL DEFAULT 0, `ordering` INTEGER NOT NULL DEFAULT 0, `publish_up` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `publish_down` datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', `tags` TEXT NOT NULL DEFAULT '', `params` TEXT NOT NULL DEFAULT '', PRIMARY KEY (`bid`), KEY `viewbanner` (`showBanner`), INDEX `idx_banner_catid`(`catid`) ) TYPE=MyISAM CHARACTER SET `utf8`

لینک به ارسال

برای نصب هر جوملا باید :

1- کل فایل های بسته جوملا را در یک پوشه درون پوشه www کپی کنید

2- یک دیتابیس جدید ایجاد کنید utf8

3- جوملا رو نصب کنید

همین

حالا هر تعداد جوملایی که دوست دارید به همین شکل نصب کنید!

لینک به ارسال

اگر بخواهیم دو نسخه روی یک ومپ نصب کنیم باید برای هرکدام یک پایگاه داده جدا ایجاد کنیم؟؟

البته میتونید هم در دیتابیس جدید نصب کنید و هم در همون دیتابیس قبلی

منتهی اگر میخواهید در دیتابیس قبلی نصب کنید میبایست در حین نصب جوملا پیشوند متفاوتی را با پیشوند جداول فعلی انتخاب کنید و گزینه پشتیبان رو انتخاب کنید تا جداول فعلی حذف نشن

ولی تو لوکال شما مشکلی به لحاظ تعداد ایجاد دیتابیس ندارید و بهتره دیتابیس های جداگانه ایجاد کنید

در مورد اون خطاها هم خب مشخصه که از آخرین ورژن ومپ استفاده میکنید . توصیه میکنم از Wampserver2.0c استفاده کنید . ورژنهای بالاتر توصیه نمیشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

اگر بخواهیم دو نسخه روی یک ومپ نصب کنیم باید برای هرکدام یک پایگاه داده جدا ایجاد کنیم؟؟

البته میتونید هم در دیتابیس جدید نصب کنید و هم در همون دیتابیس قبلی

منتهی اگر میخواهید در دیتابیس قبلی نصب کنید میبایست در حین نصب جوملا پیشوند متفاوتی را با پیشوند جداول فعلی انتخاب کنید و گزینه پشتیبان رو انتخاب کنید تا جداول فعلی حذف نشن

ولی تو لوکال شما مشکلی به لحاظ تعداد ایجاد دیتابیس ندارید و بهتره دیتابیس های جداگانه ایجاد کنید

در مورد اون خطاها هم خب مشخصه که از آخرین ورژن ومپ استفاده میکنید . توصیه میکنم از Wampserver2.0c استفاده کنید . ورژنهای بالاتر توصیه نمیشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

اگه بخوام سایتمو روی این نسخه از ومپ انتقال بدم چکار باید انجام بدم؟؟؟آیا میشه روی این نسخه از ومپ جوملا 2.5 رو نصب کرد؟؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

پوشه ها و فایلها رو به دایرکتوری انتقال دهید

دیتابیس رو هم ایمپورت کنید

و یا اینکه از افزونه آکیبا استفاده کنید و مثل جوملا بک آپ اتون رو نصب کنید

بله می تونید از این نسخه از ومپ استفاده کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

پوشه ها و فایلها رو به دایرکتوری انتقال دهید

دیتابیس رو هم ایمپورت کنید

و یا اینکه از افزونه آکیبا استفاده کنید و مثل جوملا بک آپ اتون رو نصب کنید

بله می تونید از این نسخه از ومپ استفاده کنید

موفق باشید

از پاسختون ممنونم ولی من یه کاری کردم که خودم توش موندم. من اومدم از پوشه ومپم یه کپی گرفتم و بعدش ومپمو پاک کردم و یه ومپ جدید نصب کردم به خیال خودم گفتم که این پوشه ومپمو داخل ومپ جدید میزارم حالا که این کار رو انجام دادم میبینم که گند زدم به همه چی(بهم نخندید چون که اولین تجربم بوده برا عوض کردن ومپم). در ضمن راستش رو بخواین پاسختون رو هم خیلی متوجه نشدم.

لینک به ارسال

سلام

اگر فقط unistall کردید دیتابیستون موجوده و در phpmyadmin از دیتابیس مورد نظر هم بکاپ بگیرید و به هر جای دیگه می خواید انتقال بدید.

با احترام

لینک به ارسال

با سلام

پوشه اصلی ومپ قبلی رو حذف نکنید و به یک جای مناسب از هاردتون منتقل کنید

ومپ اتون رو البته ترجیحا نسخه WampServer2.0c رو نصب کنید

لینک دانلود:

http://localhostr.com/download/so9jaqH/WampServer2.0c_tr.rar

بعد از نصب به پوشه ای که کپی کرده بودید بروید و تنها پوشه ها و فایلهای جوملا رو کپی کنید و منتقل کنید به ومپی که نصب کردید

در مورد دیتابیس نیز نگران نباشید در ومپ می تونید از مسیر زیر به پوشه جداول دیتابیس هاتون دسترسی داشته باشید

wamp / bin / mysql / mysql5.0.51b / data

نکته: در ومپ قبلی شما، ممکنه mysql5.0.51b با نام دیگری باشد

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

پوشه اصلی ومپ قبلی رو حذف نکنید و به یک جای مناسب از هاردتون منتقل کنید

ومپ اتون رو البته ترجیحا نسخه WampServer2.0c رو نصب کنید

لینک دانلود:

http://localhostr.com/download/so9jaqH/WampServer2.0c_tr.rar

بعد از نصب به پوشه ای که کپی کرده بودید بروید و تنها پوشه ها و فایلهای جوملا رو کپی کنید و منتقل کنید به ومپی که نصب کردید

در مورد دیتابیس نیز نگران نباشید در ومپ می تونید از مسیر زیر به پوشه جداول دیتابیس هاتون دسترسی داشته باشید

wamp / bin / mysql / mysql5.0.51b / data

نکته: در ومپ قبلی شما، ممکنه mysql5.0.51b با نام دیگری باشد

موفق باشید

خوب منم همین کارها رو انجام دادم ولی وقتی میخوام وارد localhost بشم پیغام زیر رو میده.

Table 'taghi.gged1_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `gged1_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('k7ck2na4j2rs8t6c4pglhej4o4', 0, '1353572313')

درضمن مسیر پایگاه داده رو هم رفتم و فایل های زیر رو توش پیدا کردم حالا باید چکار کنم که ارتباط پایگاه دادم برقرار بشه ناگفته نمونه که من در داخل این ومپ جدید یه پایگاه داده جدید هم درست کردم .

mysql , taghi , ib_logfile0 ,ib_logfile1 ,ibdata1 و اسم لب تابم.

taghi اسم پاسگاه داده قبلیمه.

لینک به ارسال

با سلام

جداولی که در مسیر بالا خدمتتون عرض کردم رو در دیتابیس جدید ایمپورت کنید و اطلاعات دیتابیس جدید رو در فایل configuration.php تصحیح کنید(اگر همنام قبلی ساختید نیازی نیست)

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

خوب منم همین کارها رو انجام دادم ولی وقتی میخوام وارد localhost بشم پیغام زیر رو میده.

Table 'taghi.gged1_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `gged1_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('k7ck2na4j2rs8t6c4pglhej4o4', 0, '1353572313

در دیتابیس جدول session را خالی (Empty) کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

جداولی که در مسیر بالا خدمتتون عرض کردم رو در دیتابیس جدید ایمپورت کنید و اطلاعات دیتابیس جدید رو در فایل configuration.php تصحیح کنید(اگر همنام قبلی ساختید نیازی نیست)

موفق باشید

منظورتون از جداول تمام فایل هایه که در قسمت دیتا هست . من وارد قسمت php my admin شدم و از قسمت اینپورت یکی از جدول ها رو browse کردم ولی ارور زیر میاد.

You probably tried to upload too large file. Please refer to documentation for ways to workaround this limit

با سلام

Table 'taghi.gged1_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `gged1_session` (`session_id`' date=' `client_id`, `time`) VALUES ('k7ck2na4j2rs8t6c4pglhej4o4', 0, '1353572313

[/quote']

در دیتابیس جدول session را خالی (Empty) کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

آقا اصلا داخل این جدول چیزی نیست که خالیش کنم؟؟؟؟؟؟:s:s:s

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...