رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من نخسه 2.5 جوملا داخل پوشه htdocs ریختم ولی این میاد

Object not found!

The requested URL was not found on this server. If you entered the URL manually please check your spelling and try again.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404

localhost

Apache/2.4.2 (Win32) OpenSSL/1.0.1c PHP/5.4.

اگر میشه راهنمای کنین ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با پشتیبان هاستتون در میان بگذارید

من هاست با برنامه هست حالا شده این

Warning: require_once(C:\xampp\htdocs/includes/framework.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\index.php on line 21

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'C:\xampp\htdocs/includes/framework.php' (include_path='.;C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\index.php on line 21

لینک به ارسال

سی پنل؟

مگه در لوکال نیستید؟

اون ادرسی که دادید برای نصب جوملاست.

دقیقا منظورتون چیه؟

سلام دوست عزیز شما کتاب آموزش دارید صحفه 23

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، وقتی آدرس سایت با localhost شروع میشه یعنی سایت شما در حالت آفلاین و روی سیستم خودتون قرار داره و نیاز به کنترل پنل خاصی هم ندارید و همون پنجره Windows Explorer میشه کنترل پنلتون

CPanel کنترل پنل سایتهایی هستش که بصورت آنلاین روی یک هاست یا بهتره بگم یک سرور که خارج از سیستم شماست استفاده میشود

آدرس سایتهای آنلاین با localhost شروع نمیشود . بنابراین چنین فرضیه ای صحیح نیست که بگیم :

http://localhost/cpanel

اون مطلبی رو که در اون صفحه بهش اشاره دارید مربوط به زمانیه که شما قصد دارید سایتتون رو از لوکال به هاست انتقال بدید یعنی انتقال از حالت آفلاین به آنلاین که سایتتون یه سایت عمومی محسوب بشه همه بهش دسترسی داشته باشند

برای استفاده از CPanel شما نیاز به یک دامین (نام سایت) و یک هاست (فضای اجاره ای روی یک سرور) خواهید داشت

در صفحه بعدی این کتاب شما یکی از قسمتهای CPanel را مشاهده خواهید کرد که مسلما" چنین چیزی را در حالت آفلاین نخواهید داشت

سعی کنید کتاب را به دقت مطالعه کنید . مطمئن باشید با کمی پشتکار به سرعت فراخواهید گرفت

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

دوستان آمدم جوملا نصب کنم مرحله 4 که کد uzername va pass میخواد از او مرحله رد نمیشه !!

توجه: رو سرور محلی هستا

لینک به ارسال

سلام

دوست گرامی این بخش برای رمز و نام کاربری پایگاه داده شما یا همون دیتابیس شماست. ابتدا یه دیتابیس با نام کاربری و پسورد میسازید و اینارو اونجا وارد می کنید.

اگر آشنایی ندارید باید کامل آموزش نصب رو بخونید.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

با سلام

البته موردی رو که جناب میری فرمودند رو میبایست روی هاست انجام بدید

ولی در حالت لوکال ، کافیه وارد phpmyadmin بشید و فقط یک نام دلخواه وارد کنید و انکودینگ را هم روی utf8_persian_ci قرار بدید و روی دکمه create کلیک کنید تا دیتابیس ایجاد بشه

بعد به هنگام نصب جوملا نام کاربری دیتابیس root و پسورد هم نیازی ندارد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام دوستان

من کل مراحل که تو کتاب گفته بود تا فصل 3 خواندم ولی تو نصب جوملا2.5.4 قسمت دیتلبیس همین جوری پر مخوره رد نمیشه 60min گذاشتم رد نشد :exclamation:

میشه راهنمای کنید ممنون

:25::25::25:

لینک به ارسال

سلام دوستان

من کل کتاب رو تا فصل3 خواندم ولی در نصب جوملا در قسمت دیتا بیس پر میخوره ولی راد نمیشه 60min گذاشتم از قسمت دیتا بیس رد نمیشه

در سرور محلی

راهنمای کنید ممنون میشم

:25:

بله ارور نمیده تو همون صحفه میمونه جلو نمیره:exclamation:

لینک به ارسال

یکبار تمام پوشه ها را پاک کنید و دوباره extract کنید. دیتابیس جدید بسازید. کش مرورگر تون رو خال کنید. موارد جوملا رو بدرستی پر کنید. نباید مشکلی باشه

در پناه ایزد

لینک به ارسال

آقا پک کردم همه کاری کردم از قسمت دیتابیس رد نمیشه ارور نمیده همین جوری 1 چیزی هست پر مخور

نیاز من راهنمای شما

ممنون

:25:

لینک به ارسال

با سلام

روی آیکن ومپ کلیک کنید و از منوی PHP و زیرمنوی PHP extensions ببینید گزینه php_curl تیک خورده یا نه . اگر نه ، روش کلیک کنید و کمی صبر کنید تا ومپ Restart شود

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...