رفتن به مطلب
sabanet69

کمک مجدد برای گالری

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید بنده کمکی از شما میخوام مشکل قبلیم حل شد الان خودم یه ماژول گالری دارم این نمونه هست

http://www.joompad.be/

نصب کردم ولی متسفانه یه عکس بیشتر نشون نمیده من همه جاش هم درست انجام دادم حالا از دوستان گل کسی هست یه گالری بهم معرفی کنه که کار کنه و این خصلت ها را داشته باشه اینکه عکس را بذاری بعد بشه روی عکس یه توضیح کوتاه گذاشت و لینک مرجع را مثل همین کار کنه یا از دوستان کسی هم بتونه بگه این ماژول خودم را چیکار کنم درست بشه خیلی خیلی شدید نیاز دارم ممنون میشم بازم معرفت به خرج بدید و یه کمکی بکنید منتظر کمکتون هستم

:002::heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما یه اسکرین شات از مدیریت مازول اینجا بذارید چون حدافل من یکی تا به حال با اون کار نکردم. ولی اینکه شما میگید فقط یه عکس مطمئنا یه جای کار میلنگه چون توی دمو بیشتر از یکی عکس گذاشته.

شاید بتونیم کمکت کنیم.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

با سلام

این افزونه رو من قبلا" معرفی کردم و نمونه اسکرین شاتهاش رو با مثالهاش قرار دادم

http://forum.joomina.ir/thread-12105.html

کافیه که طبق اسکرین شات اول تو فیلد image folder directory مسیر پوشه رو وارد کنید بعد طبق اسکرین شات دوم فایلهایی که توی اون پوشه قرار داره رو فقط نامشون رو وارد کنید و الباقی فیلدها هم که مشخصه چیکار باید بکنید

تو اسکرین شات اول یه گزینه ای هست به نام Nr of images in gallery که در اون فیلد تعداد تصاویر قابل نمایش در گالریتون رو میتونید تعیین کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام ممنون خسته نباشید ولی من همه را درست انجام دادم ولی فقط تصاویر اولی را نشون میده هرکاری که شما فرمودید درست بوده ببنید اگر میشه یه ماژول دیگه معرفی کنید که بشه گالری بهش راه اندازی کرد و تصاویر یه توضیح کوتاه و یه لینک مرجع بهش داد ولی یه جورهای نامحدود هم باشه برای اینجا تصاویر یا اگر هم محدود هست حداقل دیگه یه 20 تای بشه بهش تصاویر اضافه کرد ممنون میشم لطف کنید این کمک را بکنید اگر شما هم میتونید مشکل را حل کنید بفرماید من تصاویر را به چه پسوندی رو هاستم برریم بعد تو پوشه پیشفرض خودش خواهم ریخت که به مشکل بر نخوردم 8 تا عکس بعد نحوه نام گذاریش هم به این صورت میذارم001 تا اخر تا برسه به 008 تصاویر اخری پوشه پیشفرض هم که تو ماژول هست موقعیت ماژول هم joomedia به این نام هست روی این موقعیت قرار میگیره در ضمن شرمنده دمو ندادم چون فعلا سایتم را تازه زدم و دارم تکمیل میکنم میخوام فعلا مخفی باشه تا بعد راه اندازی شد خودم اعلام کنم حالا در کل یه کمکی بکنید منتظر هستم بازم ممنون از همه شما با معرفت ها عمری باشه جبران کنیم فعلا یا حق

:002::heart:

لینک به ارسال

درود بر شما

من هم افزونه ای که معرفی کردید را تست کردم و مشکلی نبود. همه 20 تا عکس را نمایش می داد. مقدار Nr of images in gallery که آقای صفرعلی هم فرمودند روی 20 بگذارید تماماً نمایش داده خواهد شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...