رفتن به مطلب
shayan3040

مشکل در استفاده از یک ماژول در 2 جای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید بزرگ من یک ماژول نمایش عکس یا همون اسلاید شو دارم با نام

mod_cu3er

که زمانی که گزینه کپی را میزنم تا از این ماژول در 2 جا استفاده کنم هردوشون غیر فعال میشن وکار نمی کنند چکار کنم یعنی اصلا مستقل از هم نیستند

راستش من دنبال یک ماژول میگردم که در سمت چپ جوملای 1.5 خود قرار بدم تا توش یک عکس نشون بده مثلا یک تبلیغ یا یک عکس که شماره تماس من اون تو هست لطفا کمک کنید

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دلیل مشکل اولت اینه که تداخل ایجاد میشه. بعضی ماژول های یه قسمت دارند که میتونی کلاس رو تغییر بدی تا این مشکل پیش نیاد. اگه این قسمت رو نداشته باشه کاریش نمیشه کرد

برای درخواستت دومت:

شما باید از ماژول html دستی خود جوملا استفاده کنید.

لینک به ارسال

دلیل مشکل اولت اینه که تداخل ایجاد میشه. بعضی ماژول های یه قسمت دارند که میتونی کلاس رو تغییر بدی تا این مشکل پیش نیاد. اگه این قسمت رو نداشته باشه کاریش نمیشه کرد

برای درخواستت دومت:

خدا خیرت بده داره پسوند کلاس ماژل ولی فیلدش خالی هست چی توش بنویسم

لینک به ارسال

برای درخواستت دومت:

خدا خیرت بده داره پسوند کلاس ماژل ولی فیلدش خالی هست چی توش بنویسم

پسوند کلای ماژول نه! اون یه چیز دیگست!

اینی که من میگم معمولا در ماژول ها Module unique ID نام داره! با تغییر این مقدار باعث می شه وقتی از چند ماژول مشابه توی یک صفحه استفاده میکنی کلاس هاشون متفاوت بشه و تداخلی ایجاد نشه!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...