رفتن به مطلب
mkamka

سوال در مورد بهینه سازی قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک قالب برای سایتم طراحی کردم و حالا قصد بهینه کردنش را دارم.

برای تیترها از هدینگ H1 استفاده می کنم. اما در CSS آن را تغییر می دهم؛ یعنی فونتش را تغییر می دهم، سایز فونت را کوچک تر می کنم، از حالت Bold خارج می کنم و غیره.

حالا می خواستم ببینم با این عملیاتی که در CSS انجام می دهم خاصیت H1 از دست می رود و در گوگل به خوبی H1 معمولی ایندکس نمی شود؟

یک سوال دیگر نیز داشتم:

اگر درون دایوی یکسری متن نوشته شده باشد(همانند کلمات کلیدی سایت) و من از CSS خاصیت آن را Display:none کنم در گوگل متن های داخل دایو ایندکس می شوند یا خیر؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یک سوال دیگر نیز داشتم:

اگر درون دایوی یکسری متن نوشته شده باشد(همانند کلمات کلیدی سایت) و من از CSS خاصیت آن را Display:none کنم در گوگل متن های داخل دایو ایندکس می شوند یا خیر؟

با سلام

اگر از خاصیت Display:none برای کلمات سایت خود استفاده کنید باعث جریمه شدن در گوگل خواهید شد استفاده از این کد یعنی شما مطلبی دارید که نمیخواید گوگل و کاربران اون رو ببینند و این مساوی با جریمه گوگل

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ خوبت

اگر font-size را برابر 0 قرار بدهم چطور؟اما display:none نباشد.

ممنون می شوم با سوالات تاپیک اول هم جواب بدین . در مورد هدینگ ها.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...