رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

زدم کامپوننت اکیبا(akeeba) اپدیت بشه که بعدش این ارور رو داد و الان هر کجا که میرم همینو میگه(حتی تو سایت):

Parse error: syntax error, unexpected T_CONST in /home/bisttech/public_html/index.php on line 10

چیکار کنم؟

در ضمن من این مشکل رو در جوملا3 هم داشتم و هر وقت میخواستم نصبش کنم این ارور رو میداد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ضمن من این مشکل رو در جوملا3 هم داشتم و هر وقت میخواستم نصبش کنم این ارور رو میداد

اگر در لوکال هستید از آخرین ورژن XAMPP یا WAMPP استفاده کنید

لینک به ارسال

نه هاست خریدم از سرورپارس

لطفا کمک کنید:002:

لینک به ارسال

پک جوملا رو مجددا اکسترکت کنید، فولدر installation رو حذف کنید و مجددا امتحان کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر

در ضممن قبل از هر کاری بک آپ فراموش نشه

لینک به ارسال

اخه من کلی روی این کار کردم-افزونه نصب کردم-مطلب منتشر کردم

باید از اول نصب کنم؟

لینک به ارسال

نه دوست عزیز عرض کردم که بعد از اکسترکت کردن فولدر نصب رو پاک کنید بعد سایت رو باز کنید

یعنی نباید مراحل نصب رو برید

یا علی

لینک به ارسال

اگه اکسترکت کنم که فولدر ها جایگزین فولدرهای قبلی میشه و همه چیز پاک میشه؟غیر از دیتابیس

لینک به ارسال

با سلام

با توجه به مسیر تاپیک توی جوملا 2.5 اکسترکت کردن باید به شرطی انجام بشه که یک بسته جوملای فارسی هم ورژن با نسخه جاری داشته باشید

مثلا" اگر جوملا شما به فرض نسخه 2.5.7 باشه خب چنین بسته ای فعلا نداریم (ممکنه سایر تیم ها تهیه کرده باشند)

مگر آنکه بسته جوملا 2.5.4 فارسی تیم جومینــــــا را در پوشه ای جداگانه نصب کنید و بعد با استفاده از بسته بروزرسانی آن را به جوملا 2.5.7 فارسی ارتقا دهید تا یک جوملا 2.5.7 فارسی داشته باشید

در اینصورت میتوانید از این جوملا تمام فایلها و پوشه ها رو زیپ کنید و روی جوملای فعلیتون که مشکل داره اکسترکت کنید

به عبارت دیگر اکسترکت فقط باید توسط بسته فارسی و هم ورژن صورت پذیرد در غیر اینصورت استفاده از بسته هایی مغایر با ورژن فعلی و یا سایر زبانها باعث بروز مشکلات جدی خواهد شد

البته این کار لطمه ای به مطالب و اطلاعات شما نمیزند ولی اگر تغییراتی در فایلهای هسته داده باشید همگی به حالت پیشفرض تبدیل خواهند شد

در ضمن قبل از انجام چنین عملی حتما بک آپ تهیه کنید !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ببخشید کسی هست که من بهش رمز هاست رو بدم و این کار رو برام بکنه؟مال من ورژن 2.5.7 هست

لینک به ارسال

با سلام

بسته رو خودم براتون آماده کردم فقط کافیه اونو تو روت جوملاتون آپلود کنید و اکسترکت کنید

این بسته پوشه Installation و فایل کانفیگ و دیتابیس ندارد و فقط شامل فایلها و پوشه های هسته جوملا 2.5.7 میباشد

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13503994331.zip

اگر باز هم نتیجه نگرفتید اگر به مدیریت افزونه ها دسترسی دارید آکیبا رو از اونجا حذفش کنید اگر نه از طریق هاست حذفش کنید و جداولش رو هم از دیتابیس حذف کنید و مجدد نصب کنید

قبل از اکسترکت بسته یا حذف آکیبا حتما از فایلها و دیتابیستون بک آپ تهیه کنید !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

از فایل ها من با اکیبا بکاپ میگرفتم که الان دسترسی ندارم

چطوری بکاپ بگیرم از فایل ها؟

ببخشید یادم رفت تشکر کنم:002::thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

از فایل ها من با اکیبا بکاپ میگرفتم که الان دسترسی ندارم

چطوری بکاپ بگیرم از فایل ها؟

برای بک آپ گرفتن ، تو هاستتون وارد قسمت فایل منیجر شوید (قبل از کلیک روی دکمه Go ، تیک نمایش فایلهای مخفی را هم فعال کنید) و سپس محتویات فایلها و پوشه هایی که در روت جوملاتون قرار داره رو انتخاب کنید و اگه کنترل پنل تون سی پنل هست اون بالا یک گزینه هست به نام compress که فایلهای انتخاب شده رو براتون زیپ یا هر فرمت دیگری که خواستید فشرده میکنه

این شد بک آپ از فایلها . حالا از طریق phpmyadmin وارد دیتابیستون بشید و با مراجعه به تب Export میتونید از دیتابیستون بک آپ بگیرید . همون تنظیمات پیشفرضش خوبه نیازی به تغییرش نیست

اگر حجم دیتابیستون بالاست میتونید از جداولتون کم کم بک آپ بگیرید که بعدا" به مشکل نخورید

تو تب Import در کنار کادر browse مقدار حجمی که برای آپلود بک آپ دیتابیس مجاز هستش نوشته شده . دقت کنید که حجم بک آپ های دیتابیستون از این مقدار بیشتر نشه !

ببخشید یادم رفت تشکر کنم

البته این نظر لطف شما رو میرسونه ولی خب طبق قوانین این کار اسپم حساب میشه و بهتره به جای ایجاد پست از همون دکمه سپاس فقط استفاده بشه

باز هم اگر سوالی بود حتی بدون تشکر و سپاس در خدمتیم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

فعلا وقت ندارم فردا این کارا رو میکنم و نتیجه رو میگم

یه چیزی:قبل از این که این مشکل برای جوملا 2.5.7 پیش بیاد جوملا 3 رو تو یه ساب دامین کپی کردم ولی به هر صفحه که میزدم و میخواستم نصب کنم همین ارور رو میداد

احتمال داره مشکل از هاست باشه؟

لینک به ارسال

با سلام

البته ساب دامین ارتباطی به جوملای شما که در محلی دیگر است نداره . در کل جوملای 3 پیش نیاز بیشتری احتیاج داره که به شرایط هاستتون مربوط میشه

میتونید این پیش نیاز ها رو در لینک زیر ببینید و با امکانات هاستتون مطابقت بدید که امکان نصب جوملا 3 میسر میباشد یا خیر

http://www.joomla.org/about-joomla/technical-requirements.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

راستی جداول دیتابیس اکیبا اسمش چیه؟

لینک به ارسال

با سلام

تو همون لیست اسامی جداولتون اگر دقت کنید مشخصه . دقیق یادم نیست ولی نامش تو جداول کاملا مشخصه و همون اسم akeeba رو میتونید تو لیست جداول ببینید

البته در جدول extensions هم بررسی کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

چیزی با اسم اکیبا نبود

ببینید اینا نیست:

u9d1t_ak_acl

u9d1t_ak_profiles

u9d1t_ak_stats

u9d1t_ak_storage

لینک به ارسال

با سلام

من وقتی میخوام جوملا 3 رو نصب کنم همین پیام رو بهم میده ؟

Parse error: syntax error, unexpected T_CONST in /home/irlawyer/public_html/jomla3/installation/index.php on line 17

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...