رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

پیشنهادات در راستای بهبود فعالیت النجمن

پست های پیشنهاد شده

سلام

به نظر من اگر یک ویکی هم برای جومینا راه بیوفته خوب میشه و این چند تا مزیت داره:

1= دسترسی به مقالات آسان تر میشه

2= کلاس کار میره بالا

3= اگر آموزش ها و تاپیک هایی که سوالات آنها به نتیجه میرسه تبدیل به آموزش های جامع بشه ،کاربران تازه کار بهتر می تونن بهشون دسترسی پیدا کنند و به ترتیب مطالعه کنند در نتیجه سوالاتی که جواب آنها قبلا داده شده دوباره مطرح نمی شه.

4= joomina learn بخش آموزش تصویری جومینا رو دیدم خیلی خوبه آما همه کاربران سرعت اینترنتشون بالا نیست که بتونن ویدیو مشاهده کنند و در درجه اول به منابع متنی نیاز دارند مثل خود من، پس ویکی می تونه کمک کنه.

5= به دلیل آزاد بودن ویکی هرکسی می تونه آموزش ها رو خودش در سایت قرار بده.

پیشنهاد دومم شکل و قیافه انجمن بود که با این رنگ ها و ساختار تقریبا حالت کارتونی به خودش گرفته. اگر همون vb راه بیوفته خیلی بهتره چون به هر حال یک مر کز تخصصی باید ساختار و قیافه شایسته خودش رو داشته باشه.

سیستم عضو گیری سایت واقعا جالبه و پیشنهاد می کنم اصلا تغییرش ندین.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام torghoundy

پیشنهاد 1 و 3 خوبیه

ولی به نظر من ساختار سایت و فروم خیلی زیبا و کاربر پسنده الان هم قالب سایت خوبه و هم فروم خیلی زیباست و فکر نکنم کارتونی بودن سایت نشانه غیر تخصصی بودن آن سایت باشه

مطالب سایت به نظر من باید مفید باشه نه اینکه قالب سایت بهتر باشه در درجه اول کاربری که وارد سایت می شوند به خاطر مطالب مفیدی که در سایت هست وارد آن سایت می شوند

راستی هر کاربری در فروم میتونه آموزشهای که مربوط به جوملا هست در سایت قرار بده

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

قیافه انجمن فقط نظر شخصی منه و فاقد هرگونه اعتبار نگفتم انجمن زشته خیلی هم زیباست من فقط نظرمو راجع بهش گفتم.

شکی هم بر این نیست که این انجمن کاملا تخصصی هست.

لینک به ارسال

سلام

از torghoundy به خاطر پیشنهاداشون بسیار ممنونم . لازم دیدم در پاسخ چند نکته را ذکر کنم

به نظر من اگر یک ویکی هم برای جومینا راه بیوفته خوب میشه و این چند تا مزیت داره:

1= دسترسی به مقالات آسان تر میشه

2= کلاس کار میره بالا

3= اگر آموزش ها و تاپیک هایی که سوالات آنها به نتیجه میرسه تبدیل به آموزش های جامع بشه ،کاربران تازه کار بهتر می تونن بهشون دسترسی پیدا کنند و به ترتیب مطالعه کنند در نتیجه سوالاتی که جواب آنها قبلا داده شده دوباره مطرح نمی شه.

راستش ما انجمن پشتیبان جوملا نیستیم برای این کار 2 تا انجمن دیگه (مامبو و جومفا ) وجود داره برای همین هم ساختار انجمن ما فرق داره . انجمن جومینا انجمن تخصصی است اگر دقت کنید هم در این انجمن سئوالات بیخودی خیلی کمه دلیلشم اینه که کاربرهاش اکثرا تخصصی با جوملا کار میکنن خود من برای پاسخ به بعضی از سئوالات کلی باید وقت صرف کنم و خیلی هاش هم نمیدونم

.

4- joomina learn بخش آموزش تصویری جومینا رو دیدم خیلی خوبه آما همه کاربران سرعت اینترنتشون بالا نیست که بتونن ویدیو مشاهده کنند و در درجه اول به منابع متنی نیاز دارند مثل خود من، پس ویکی می تونه کمک کنه.

هر وب سایتی مخاطب هدف خودش را داره و بر راساس آن هدف گذاری میکنه مخاطب های هدف جومینا لرن تنها آنهایی هستند که اینترنت پر سرعت دارند برای همین کل سایت به صورت ویدئویی در حال تکمیل است .

یشنهاد دومم شکل و قیافه انجمن بود که با این رنگ ها و ساختار تقریبا حالت کارتونی به خودش گرفته. اگر همون vb راه بیوفته خیلی بهتره چون به هر حال یک مر کز تخصصی باید ساختار و قیافه شایسته خودش رو داشته باشه.

والله قالب یک چیز 100% سلیقه ای است مطمئنا هر قالب دیگری هم ممکن است موافق و مخالف زیادی داشته باشه .

سیستم عضو گیری سایت واقعا جالبه و پیشنهاد می کنم اصلا تغییرش ندین.

برای سیستم عضو گیری خیلی فکر شده بود اما یک سری تغییرات در راه است گرچه شکل کلی سیستم عضو گیری تغییر نخواهد کرد

لینک به ارسال

ولا تمام پست ها رو نخوندم ولی یک پیشنهاد دارم که فقط پیشنهاد هست

که یک تیمی برای آموزش های درست بشه که این تیم هم در سایت و هم در انجمن فعالیت داشته باشن

مثلا یه یک کاربر یاد داده بشود که چیجوری فارسی کنه کامپونت ها رو خدا شاهده هیج جا در هیج انجمنی نین آموزشهایی

مثلا فارسی سازی قالب -کامپونت -پلاگن-ماژول رو به صورت پایه شروع نکرده حتی یک بار در انجن هم بحث شده بود که شروع بشه آموزش کامپونت ولی ...... نشد کامل

لینک به ارسال

کاملاً حق با شماست قسمت آموزشی انجمن خیلی ضعیفه ( منظورم مقالات آموزشی ) انجمن بیشتر نیرویشو صرف پاسخگویی به مسایل کوچک و بزرگ شده

لینک به ارسال

سلام

همیشه تو انجمنا مشکل جستجو وجود داره. بهتره یه چندتا از بحث هایی که درصد زیاد پستا برای اون هست رو در صفحات اول بخش خودشون بزارید کمه شاید حجم اینطور درخواست ها کم بشه

لینک به ارسال

سلام

همیشه تو انجمنا مشکل جستجو وجود داره. بهتره یه چندتا از بحث هایی که درصد زیاد پستا برای اون هست رو در صفحات اول بخش خودشون بزارید کمه شاید حجم اینطور درخواست ها کم بشه

با سلام

دوست عزیز منظورتونو خوب متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید

یا حق

لینک به ارسال

بهتر نیست امکان در اختیار کاربرا قرار بگیره که پست خودشون رو ویرایش کنن؟

مثلا بعضی وقت یک پست رو رسال میکنیم اشتباه تایپی داریم یا اینکه چیزی رو از قلم انداختیم برا همین مجبوریم یه ارسال دیگه بفرستیم...

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ارسال های کار بر توسط خود کار بر قابل ویرایش هست اما تا یک مدت محدود { یا جای که یادم میاد برا یک ساعت تنظیمش کردم ! } ! بدیل نظم دادن به ارسالها باید اینکار انجام میشود ...

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

درود خیلی ممنون از پیشنهادات مفید دوستان .

در مورد آموزش ، ببینید من دلم نمیخواد بیاییم از جاهای دیگه کپی کنیم برای آموزش خوب باید محتوا تولید بشه و این کار واقعا سخته و نیاز به زمان هم دارم اگر هم دقت بفرمایید در اطلاعیه آخر جومینا هم نوشته ام که سعی میکنیم رویکرد آموزشی سایت را بیشتر کنیم چون خودمون هم متوجه این موضوع شده ایم لذا سعی در تقویت قسمت آموزش داریم

ارادت

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ارسال های کار بر توسط خود کار بر قابل ویرایش هست اما تا یک مدت محدود { یا جای که یادم میاد برا یک ساعت تنظیمش کردم ! } ! بدیل نظم دادن به ارسالها باید اینکار انجام میشود ...

موفق باشید

یا حق

این تاپیک رو ببینین:

http://forum.joomina.ir/thread-2623-lastpost.html

من همین الان یه ارسال داشتم اومدم ویرایش کنم گزینش نیست...

ولی داخل همین تاپیک گزینش بعد از ارسال میاد...

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما مدیران عزیز !!! این حرفی که می زنم بیشتر آقا سعید باید برسی کنند :D

آقای شمسی من پیشنهاد می کنم در آخر انجمن بجای اینکه کل کاربرایی که همین الان آنلاینن و امروز آنلاین شدن رو نمایش بدین

بیان مثل ویبیولت

کاربرانی که همکنون آنلاینن یعنی در 15 دقیقه قبل و کاربرانی که امروز آنلاین شدن رو جدا کنید

الان که می بینیم کل کاربرا داخل همدیگر هستن اصلا معلوم نیست کی الان آنلاین هست کی نیت:thankyou:

البته در smf من چنین امکانی رو دیدم احتمال قوی در mybb هم هست

با تشکر شهریار

لینک به ارسال

با سلام

شهریار جان چون داشتم موردی رو تست میکردم برای همین اینطوریش کردم وگرنه برشمیگردونم همون 15 دقیقه ...

برای آنلاینهای امروز هم بله افزونه داره تا جایی که یادم میاد اونم به چشم نصب میکنم ... البته اگه با این ورِن و یا قالب ما سازگار نباشه کمی به تخیر می افته تا هماهنگش کنم.

ممنون از نظر خوبتون

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

یک درخواست از آقا سعید داشتم !!!!

بعضی موقع مطالبی تو انجمن منتشر می شه برای کسانی که پستاشون مثلا بالای 300 تا هست ولی من هرچی گشتم نفهمیدم این پست برای اعضای بالای 300 پست هست و مثلا من فکر کردم که این پست پابلیکه و در انجمن خودم با اسم جومینا منتشر کردم

که با آقای تهرانی داشتم حرف می زدم تازه فهمیدم نه این مطلب پابلیک نیست و سریعا اون مطلب رو حذف کردم

اگر می شه یک پیشنهاد بدم که معلوم باشه مثل سایت جومینا که برای اعضای ویژه هست یا نیست

تشکر از شما

شهریار جون:thankyou::thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

شهریار جان اگه دقت کرده باشید من در توضیحاتی که /بعد از تغییرات اساس/ در مورد انجمن ها و زیر انجمن های قسمت اموزش دادم گفتم که این بخش سطح بندی شده و دستانی که وارد این بخش میشند باید به معیار های برسند تا بتونند وارد این بخش ها بشند و از اون یخش ها استفاده کنند.

- در حال حاضر این بخش ها عبارتند از :

انجمن تخصصی جوملا - جومینـــا / آموزش / آموزش های سطح بندی شده ( + زیر انجمنهایش )

انجمن تخصصی جوملا - جومینـــا / آموزش / امنیت ( + زیر انجمنهایش )

یا حق

لینک به ارسال

درود

باز می گن این پسره هر 1 ماه می یاد فقط یک نظر می ده می ره ولی این علاقه ما هست به جومینا

یک پیشنهاد هست اگر می شه این روال ساخت کامپوننت ها و پلاگین هایی که امیر عزیز و مدیران دارند می سازند کمی عمومی کنیم

مثلا بیایم بعد از چند پروژه که انجام شد هر ماهی یا هر 2 هفته ای یک نظر سنجی بزاریم آقا بین این 3 پروژه یکی زو انتخاب کنید

یا چند موضوع عمومی بزاریم مثلا

فروشگاه --- مذهبی --- مدرسه ای --- خبری

که یکی رو انتخاب کنیم یت کامپوننت هایی یا بسته های آماده به نصب برای این ها درست بشه

البته این می شه یک عیدی هر 1 ماهه ما :thankyou:

با تشکر شهریار جون

لینک به ارسال

با سلام

این پیشنهاد فعلاً قایل اجرا نیست . چون تعداد افزونه های خودمون اونقدر زیاد نیست ...

ولی در آینده میشه اجراش کرد ....

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...