رفتن به مطلب
hamed13712000

مشکل با کامپوننت مدیریت مدرسه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من بسته نصبی مدیریت مدرسه رو نصب کردم با هیچ کجاش هم مشکلی ندارم و همه جا درست کار میکنه و با خود بسته نصبی داخل روت هاست نصب کردم ولی متاسفانه در مرحله آخر که گزینه نمایش نمرات رو میزنم اصلا هیچ اتفاقی نمیفته و نمایش نمیده...

میدونم قبلا هم داخل فروم بحث شده ولی هر چی خوندم و هر کاری انجام دادم مشکل حل نشد. :s اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم. باید تا پس فردا سایت رو تحویل بدم...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نمایش نمرات داخل منو منظورتون است؟ یعنی منو ساختین بعد نمرات را نشون نمیده؟

یا درون کامپوننت رو میگید؟

کمی بیشتر حداقل با یه اسکرین شات توضیح بدید.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

نه داخل سایت . منوش رو ایجاد کردم مشکلی نداره دوره رو هم انتخاب میکنه و مرحله آخر وقتی دانش آموز نمایش گزارشات رو بزنه و نمراتش رو ببینه هیچ اتفاقی نمیفته. . .

آدرس سایت: www.smqqom.ir

user: student

pass: 12345

لینک به ارسال

متاسفانه وقتی دیدم مشکل کامپوننت حل نشد رفتم از سایت دیگه جدا کامپوننت رو دانلود کردم و نصب کردم ولی داخل منوی مدیریت که روی مدیریت مدرسه که کلیک میکنم not fund میده و صفحه مدیریت رو اصن دیگه باز نمیکنه و به مشکل خوردم.

حتی اجاره پاک کردن کامپ.ننت هم بهم نمیداد. وقتی ام رفتم از داخل ftp فولدرشو پاک کردم حالا که میخوام کامپوننت رو نصب کنم اجاره نمیده و میگخ:

FTP::login: Unable to login

JFTP::store: Unable to use passive mode

هشدار! انتقال فایل ناموفق بود.

لینک به ارسال

با سلام

از طریق هاست هر پوشه یا فایلی که مربوط به این افزونه هست رو حذف کنید

در دیتابیس نیز جداول مربوط به این افزونه را حذف کنید

بعد اقدام به نصب مجدد کنید

قبلی از هر کاری بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

از طریق هاست هر پوشه یا فایلی که مربوط به این افزونه هست رو حذف کنید

در دیتابیس نیز جداول مربوط به این افزونه را حذف کنید

بعد اقدام به نصب مجدد کنید

قبلی از هر کاری بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

سلام . ممنون از راهنماییتون :heart: ولی چرا و چجوری باید بک آپ بگیرم و از جداول دیتابیس پاک کنم؟؟

لینک به ارسال

با سلام

برای حذف دستی کافیه که داخل پوشه هاتون رو بررسی کنید که فایل یا پوشه ای از افزونه ثبت نشده باشه

پوشه هایی مثل components - modules - plugin - languages - media و ایضا" همین پوشه ها در صورت وجود در پوشه administrator

داخل پوشه های فوق باید نگاه کنید تا چیزی به اسم افزونه وجود نداشته باشه و اگر بود حذفش کنید

در مورد دیتابیس هم میبایست رکوردهای جداول components - menu - modules - plugins را بررسی کنید و در صورت مشاهده هر رکورد که به نام افزونه ثبت شده ، آن رکورد را حذف کنید (Drop)

البته اگر جدولی هم به نام افزونه ثبت شده میبایست اون جدول را هم حذف کنید

برای بک آپ گرفتن از دیتابیس اگر آشنایی چندانی با phpmyadmin ندارید و اگر کنترل پنل هاستتون سی پنل میباشد از طریق گزینه backup wizard اقدام به بک آپ گرفتن کنید . اگر میخواهید که بعدا خودتون بتونید بک آپ رو ریستور کنید از گزینه فول بک آپ استفاده نکنید و از گزینه های بعدی که قابلیت انتخاب میده که از کجا بک اپ تهیه بشه استفاده کنید . فول بک آپ یک بک آپ کامل از فایلها ، پوشه ها ، ایمیلها و دیتابیستون تهیه میکنه ولی امکان ریستور آن فقط توسط ادمین سرور ممکن میباشد

از طریق فایل منیجر هم میتونید تمام فایلها و پوشه هاتون رو زیپ کنید و به عنوان بک آپ آن را دانلود و نگهداری کنید

البته میتوانید افزونه akeeba backup رو هم نصب کنید و از طریق مدیریت جوملا بک آپ تهیه کنید که بک آپ رو در بصورت یک بسته نصبی بهتون تحویل میده

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

آقای صفرعلی خیلی ممنون از راهنماییتون مشکلم حل شد

ولی وقتی دوباره که کامپوننت مدیریت مدرسه رو نصب می کنم نصبش مشکلی نداره و داخل منوی کامپوننت ها هم نشونش میده ولی وقتی روی لینک سامانه مدرسه کلیک میکنم دگ چیزی باز نمیشه و ۴۰۴ میده.

لینک به ارسال

با سلام

اگر اطمینان دارید که افزونه به درستی نصب شده ممکنه به خاطر وضعیت سئوی سایتتون باشه

اگر سئو را فعال کردید ، غیرفعال کنید و تست کنید و یا بالعکس

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

من از بسته نصبی مدیریت مدرسه استفاده کردم و جوملا در پوشه www نصب شده و سئو غیر فعاله.

ولی بازم مشکل داره....

آدرس سایت

http://www.smqqom.ir

user: student1

pass: 12345

داخل محیط مدیریت کارنامه رو نشون میده ولی داخل سایت، نمایش گزارشات اصن کار نمیکنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...