رفتن به مطلب
TARLI

پخش صدا در سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان .

من از کد زیر توی فایل index.php قالبم قبل از

نوشتم حالا دوتا سوال دارم

1- اینکه چرا با اینکه مقدار loop رو روی true تنظیم کردم ولی پخش تکرار نمیشه؟

2- با این کد کاربر به هر صفحه که وارد میشه پخش از اول شروع میشه . راهی هست که با ورود به صفحات دیگر آهنگ ادامه پیدا کنه و قطع نشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز برای تکرار شدن اهنگ (ریپیت) و حتی تعداد تکرار و یا اینکه خود اهنگ شروع کنه یا حتما دکمه پلی زده بشه رو میشه کاری کرد

اما اینکه با تعویض صفحات ادامه پیدا کنه خیر امکان نداره!چون یک بار کد شما ریلود میشه..

شما همچین چیزی تا به حال جایی دیدین؟ادرس دمو بدید...

برای پخش موسیقی در پشت سایت و به دور از چشم کاربر میتواند کد زیر استفاده کنید:

پارامتر loop تعداد تکرار شدن موزیک را تعیین میکند , اگر این مقدار برابر 1- باشد آهنگ شما به طور مداوم تکرار خواهد شد و اگر این مقدار برابر عددی بالاتر از صفر باشد به همین تعداد تکرار خواهد شد (مثلا اگر loop برابر 2 باشد آهنگ 2 بار تکرار خواهد شد)

امکان کنترل در نحوه پخش موسیقی و بطوریکه بازدیدکنندگان میتوانند بطور دلخوه موسیقی را قطع با وصل کنند و صدای آن را کم یا زیاد کنند..

پارامترها :

autostart : اگر این مقدار برابر true باشد آهنگ شما بعد از لود شدن شروع به پخش خواهد کرد و اگر برابر false باشد تا زمانی که کاربر دستور پخش را ندهد فایل موزیک پخش نخواهد شد

hidden : اگر این مقدار برابر true باشد کنترلر از دید کاربر پنهان خواهد ماند.

loop : اگر این مقدار برابر true باشد موزیک بعد از اتمام دوباره شروع به پخش خواهد کرد و در صورتی که برابر false باشد 1 بار پخش خواهد شد

width : عرض کنترلر را تعیین میکند.توجه داشته باشید کم کردن عرض کنترلر باعث پنهان شدن تعدادی از امکانات (مانند کنترل صدا) خواهد شد

height : ارتفاع کنترل را تعیین میکند ..

:002:

لینک به ارسال

این کد جایگزین کردم ولی صوت خونده نمیشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...