رفتن به مطلب
4get

کنترل پنل مدیریت به شکلی عجیب از کار افتاده!

پست های پیشنهاد شده

با سلام

خسته نباشید

من در حال تست کردن سایت بودم که متوجه شدم ورود کاربر مسدود شده ، از کنترل پنل چک کردم دیدم که سطح دسترسی کاربر برای دسترسی به کنترل پنل اعضاء دارای یک علامت قفل شده و یک نوشته که گفته بود " تداخل" مواجه شدم! و با مجاز کردن باز هم بی فایده بود! تصمیم به حذف گروه ها و ایجاد مجدد کردم بازهم نشد! از قسمت تعمییر سایت چک کردم ، کش و صفحات منقضی شده رو هم پاک کردم ، اما باز هم نشد ، LogOut کردم و پس از LogIn تصویر زیر میاد بالا ، کنترل پنلی بدون گزینه ها و جداول و...

110.jpg

، از PhpMyAdmin تمامی کامپوننت ها و ماژول های نصبی(که خودم نصب کرده بودم) رو برابر 0 قرار دادم و غیر فعال کردم ولی اثری نداشت ، یک بار هم بسته جوملا رو اکسترکت و پوشه اینستل رو حذف کردم اما نشد که نشد! هفته پیش هم وب سایتی که کامل و آماده کرده بودم رو به همین دلیل از دست دادم که کنترل پنل به این شکل درومده بود!!! متاسفانه BackUp هم ندارم . ولی جاله که الان صفحه سایتم کامل بالا میاد بدون هیچ مشکلی

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید :

1- آیا سرور دچار اشکال شده که برای بار دوم این حالت پیش اومده؟؟

2-آیا ادمین سرور با تغییر دادن پارامترها یا تنظیمات php.ini میتونه باعث شده باشه؟ چون من به php.ini دسترسی ندارم.

3- آیا خطای سطح دسترسی کاربران و با مشکل مواجه شده کنترل پنل به هم مربوط میشن؟

4- چه راهکاری هست؟

مشخصات هاست من :

نسخه جوملا هم 2.5.7

Apache 2.2.22 Running

DirectAdmin 1.41.1 Running

Exim 4.76 Running

MySQL 5.0.67 Running

Named 9.3.6 Running

ProFTPd 1.3.3c Running

sshd Running

dovecot 2.1.6 Running

Php 5.2.17 Installed

و این رو هم اضافه کنم توی گوگل و انجمن خیلی گشتم ولی جوابی برای این مشکل پیدا نکردم.

و این هم وضعیت سرور که از روز اول یادمه همین شکلی بود!!!

22.jpg

با سپاس و عذر خواهی بابت طولانی شدن مطلب.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیزان من موفق شدم از طریق هیستوری فایرفاکس وارد بعضی از قسمت های مدیریت بشم اما همچنان پنل بالای صفحه و کل مدیریت غیر فعال هست ، ازم یوزر و پسورد خواست و بعد صفحه مثلا ماژول هارو به روز کرد ! بنظر شما اشکال از کجاست؟ چندین سایت انگلیسی زبان رو گشتم ولی نتیجه ای نگرفتم!!

دو تا از خطاهای قبل از خراب شدن پنل مدیریت رو موفق شدم پرینت اسکرین بگیرم

03.jpg

04.jpg

لینک به ارسال

با سلام

سایت قبلی که دچار همین مشکل شده هم در همین سرور بوده؟

احتمال اینکه این مشکل رو یکی از افزونه هایی که نصب کردید بوجود آورده باشه هم زیاده

بهتر هست از ادمین سرورتون درخواست ریستور بک آپ کنید و بعد افزونه هاتون رو بررسی کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...