رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

در قالبهای yoo از یک پلاگینی استفاده شده که می توان متن مورد نظر را درون کادر رنگی قرار داد و به متن جلوه داد اگر ممکن است آن را معرفی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله در جومینا دو پلاگین جلوه متن وجود دارد ولی من جلوه متنی که در قالبهای yoo وجود داردر ا می خواهم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

میشه یه دمو از قالبی که همون پلاگین استفاده شده بذاری اخه جلوه متن در قالبهای yoo پلاگینی من ندهیدام در css قالب نوشته شده

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

میشه یه دمو از قالبی که همون پلاگین استفاده شده بذاری اخه جلوه متن در قالبهای yoo پلاگینی من ندهیدام در css قالب نوشته شده

با سلام

بیله مهدی جان همینطور هست که فرمودید ... نه یو تم ف جوملارت ، راکت و.... هیچ دام از ماژول برای اینکار استفاده نمیکنند بله کدهای این کار رو در قالبشون قرار میدن که همون کار رو میکنه ...

و اون قالبها هم تجاری هستند ...

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

اگر لطف کنید نمونه کدهای سی اس رو برای این منظور ارسال کنید تا این دوستمون و دیگران استفاده کنند البته من فکر میکنم بهترین پلاگین در حقیقت همون پلاگینی است که در سایت جومینا معرفی شده چون من تمام افزونه های یوتم را نگاه کردم ولی همچین پلاگینی نبود .

به عنوان مثال در صفحه اصلی در پایین انجمن در قسمت امار نام مدیران به رنگ سبز همراه با سایه و با فونت درشتر نوشته شده اما از پلاگینی استفاده نشده و فقط از کدهای سی اس اس استفاده شده.حالا شما از حساب کاربری خودتون خارج شوید و بعد در یکی از تاپیک ها که لینک دانلود قرار داده شده وارد شوید چه میبینید

01.jpg

این ها با استفاده از سی اس اس انجام شده و در حالت عادی یک متن ساده میبینید که به شما میگوید باید ثبت نام کنید خوب اینها رو تماما با سی اس اس و اچ تی ام ال میتونید انجام دهید

ولی اگر نمیخواهید اینکار ها را انجام دهید بهترین راه همون پلاگین جومیناست البته من پلاگین دیگری هم دیده بودم ولی فکر میکنم باهم تفاوتی ندارند

البته حساسیت شما به خاطر اینه که شاید فکر میکنید اونا حتما از پلاگین خاصی استفاده میکنند.

شما میتوانید در هنگام نوشتن مطالب خود قسمتی را که مایل هستید درون کدهای مخصوص قرار دهید و لازمه ان اینست که کدهای مورد نظر خود را از قبل تهیه کنید و هنگام نوشتن استفاده کنید.اگر از فایرفاکس استفاده میکنید میتوانید در قالب یوتم نمونه کدها رو مشاهده کنید

انشاالله دوست عزیزمون جناب رفاقت نمونه هایی را برای شما ارسال خواهند کرد و بازهم میگم من این راه رو رفتم و پلاگینی که در سایت معرفی شده و قبلا لینکشو براتون فرستادم ساده ترین راه است

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه css بلدی برات css این رو که باعث میشه نوشته ها به این صورت نشون داده بشه ارسال کنم

اگر این کار را بکنید (البته با کمی توضیح)متشکر می شوم:thankyou:

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من فایل css براتون ارسال کردم و چون فعلا وقت ندارم نمیتونم توضیح اگه خودتون نتونستید بعدا اگه برای شما توضیح میدم فایل به خاطر اینکه مال قالب تجاری بود لینکشو نزاشتم

لینک به ارسال

درود بر دوستان

منم مدت ها بود دنبال این چنین چیزا بودم ولی خوب ...

حالا موضوع رو دیدم

دوستان فکر کنم دوستمون اینو می خواد

http://www.khalilan.com/help-me.html

اگر کسی این پلاگین رو داره زحمت لینکشو بکشه ممنون میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...