رفتن به مطلب
meyti1121

مشکل در نمایش بعد از دو زبانه کردن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان

من جوملای 25 رو به دو زبان تبدیل کردم و فقط به یه مشکلی بر خوردم که تو ربان فارسی یا انگلیسی میخوام دکمه صفحه اصلی درست کنم که مطالب وِیژه م نشون داده بشه اما هر کاری میکنم نمایش نمیده هیج مطلبی نمایش داده نمیشه ولی یه مطلب خواص ر و میخوام نمایش بدم نمایش میده ولی مطالب ویژه رو نشون نمیده

دوستان لطفا راهنماییم کنید:dodgy:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز ، جسارتا" احساس میکنم آشنایی زیادی با جوملا ندارید . اگر اینطور است توصیه میکنم کتاب ارزشمند آموزش جوملا 2.5 را مطالعه فرمایید

میخوام دکمه صفحه اصلی درست کنم که مطالب وِیژه م نشون داده بشه

البته این موردی که شما میفرمایید دکمه نیست بلکه منو است و میتونید از طریق مدیریت منوها ، منوی موردنظرتون رو ایجاد کنید

برای اینکه بتونید مطالب ویژه شده را نشان بدید میبایست نوع منوی صفحه اصلی را از نوع مطالب ویژه شده انتخاب کنید و در تنظیمات سمت چپ مجموعه های موردنظرتون رو هم انتخاب کنید تا مطالب ویژه اون مجموعه ها نمایش داده بشه

تمامی مواردی که عرض کردم بطور کاملتر و تصویری میتونید در همون کتابی که در بالا به اون اشاره کردم ببینید و مطالعه کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

من تمام منوها و مطالب و بخش ها رو به حالت زبان فارسی قرار دادم ولی بازهم نمیشه شما که تجربه تون بیشتر لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...