رفتن به مطلب
mamad1

عکس بک گراند برای html دستی جوملا 1.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

لطفا آموزش بدید چطور توی ماژول htmlدلخواه ( جوملا 1.5 ) میشه عکس بک گراند قرار داد .

توی انجمن سرچ کردم چنتا روش بود ولی جواب نداد . همچنین از جوملا 2.5 تقلب کردم چون 2.5 خودش این کارو انجام میده و نیاز به کدنویسی نداره یه htmlدستی ساختمو عکس بک گراند گذاشتمو از سایت سورسشو دیدمو رفتم تو جوملا 1.5 اجراش کردم اما بازم جواب نداد .

لطفا توضیحات کامل یادتون نره .:thankyou:

راستی اینم بگم وقتی کد می نویسم ادیتور خودبخود بعضی کد ها رو تغییر میده مثلا تگ body رو حذف میکنه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

حذف شدن برخی از تگها پس از دخیره به این دلیله که در تنظیمات پلاگین مربوط به ادیتورتون اینگونه تگها بعنوان تگهای ممنوعه ذکر شده اند با حذف اون تگها در تنظیمات مشکل حل خواهد شد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

حذف شدن برخی از تگها پس از دخیره به این دلیله که در تنظیمات پلاگین مربوط به ادیتورتون اینگونه تگها بعنوان تگهای ممنوعه ذکر شده اند با حذف اون تگها در تنظیمات مشکل حل خواهد شد

موفق و پیروز باشید

یا حق

من از ادیتور jck استفاده می کنم . تو تنظیماتش چیزی واسه تعیین تگهای ممنوعه نداشت . اما tiny MCE داشت و پیش فرضش applet بود . وقتی applet رو پاک و ذخیره کردم بجاش script,applet,iframe اومد!!! چی باید بنویسم که تگ ممنوعه غیر فعال شه ؟

applet کدوم تگ ها رو شامل میشه ؟

کد زیر را از یه آموزش خوندم و اجرا کردم. مشکلی داره که کار نمیکنه ؟؟؟

The background image doesn't repeat.

لینک به ارسال

اینم تست کردم ، حاشیه عکسو نشون میده ولی خود عکس نیست که نیس . چرا ؟؟؟

sample text

لینک به ارسال

با سلام

با این تگها نباید مشکلی داشته باشید

در هر حال اینطور که پیداست شما در آدرس دهی تصاویرتون دقت نکردید

ببینید ، اگر تصویر روی هاست خودتون قرار داره مثلا تو پوشه images قالبتونه خب باید بصورت زیر کدنویسی کنید

background-image: url(../images/myfile.gif);

اما اگر تصویر روی هاست خودتون قرار نداره باید بصورت زیر کدنویسی کنید

background-image: url(http://www.site.com/templates/images/myfile.gif);

یعنی میبایست آدرس را بطور کامل همراه با پروتکل وارد کنید . البته اگر تصویر روی هاست خودتون هم قرار داشته باشه هم میتونید آدرس کامل تصویر را همانند کد دوم بدهید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

درسته حق با شماست. تو آدرس دهی تصویر بی دقتی کردم:D:blush:. الان می تونم با div style بک گراند بذارم اما هنوزم با تگ body مشکل دارم. ادیتور اونو حذف می کنه.

لطفا کدهای لازم واسه بک گراند رو ( با استفاده از تگ body ) بگید تا با اونا تست کنم، فکر می کنم یه جا کد رو اشتب وارد کردم.

لینک به ارسال

درورد میتونید از کد زیر استفاده کنید

اگر عکس هاتون در پوشه دیگری هست اسم پوشه را جایگزین images نمایید و بعد نام عکس را قید کنید مانند

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...