رفتن به مطلب
alikarimi8

مهاجرت از 1.5 به 2.5 و مشکل با جداول دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

با سلام قصد مهاجرت از جوملا 1.5 به 2.5 دارم و واسه انتقال یوزر ها و مطالب به مشکل خوردم.همینطور که میدونید پیشوند جداول در جوملا 1.5 jos- می باشد و در جوملا 2.5 بصورت تصادفی انتخاب می شوند.از جداول jos-user و همچنین jos-content بکاپ گرفتم ولی موقع ایمپورت اونا در دیتابیس مربوط به جوملا 2.5 مشکل دارم یعنی وقتی پیشوند جداول رو با توجه به پیشوند جداول جوملا 2.5 تغیر نام میدم ارور میده ممنون میشم راهنماییم کنید مشکل کارم کجاست.با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بک اپی که دارید رو با مثلا نوت پد باز کنید.

گزینه replace word رو انتخاب کنید.

کلمات جداول جوملا 1.5 را به جداول جوملا 2.5 تبدیل کنید و ایمپودت کنید.

امیدوارم مشکلتون حل بشه

لینک به ارسال

سلام

بک اپی که دارید رو با مثلا نوت پد باز کنید.

گزینه replace word رو انتخاب کنید.

کلمات جداول جوملا 1.5 را به جداول جوملا 2.5 تبدیل کنید و ایمپودت کنید.

امیدوارم مشکلتون حل بشه

با تشکر اما درست نشد.من در فایل جوملا 1.5 هرچی jos بود را با پیشوند جوملا 2.5 که ejsbr بود جایگزین کردم ولی همچنان ارور میده...

لینک به ارسال

با سلام

خب دوست عزیز ، این شکلی که شما دارید انجام میدید اشتباهه

شما نمیتونید از جداول هسته جوملا 1.5 بک آپ بگیرید و در دیتابیس جوملا 2.5 ایمپورت کنید

برای اینکار باید از افزونه ای مثل جی آپگرید استفاده کنید و با توجه به نیازتون در تنظیماتش تعیین کنید که فقط مطالب و کاربران و هسته جوملا را منتقل کنه

دلیلش هم اینه که ساختار هسته جوملا 1.5 با 2.5 متفاوته طبیعتا" در دیتابیس نیز به همین منوال میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سپاس راستش sp upgrade رو نصب کردم ولی وقتی برای مهاجرت برروی migrate کلیک میکنم این پیغام رو میده میدونم مشکل از کجاست (میگه جداول my sqli باید باشن )ولی نمیدونم این مسیری که میگه رو باید از کجا برم؟با تشکر

Your J16 installation is MySQL and not MySQLi.

Change from \Global Configuration\, tab \Server\, section \Database Settings\, field \Database Type\ and try again.

لینک به ارسال

با سلام

این افزونه ای که شما میفرمایید تجاریه منم تا حالا با این کار نکردم

ولی با JUpgrade سایتهای زیادی رو برای برخی از دوستان ارتقا دادم و البته مشکلاتی هم بوده اما رفع شد ولی همچین اروری تاحالا ندیده بودم

جی آپگرید هر دو راه انداز دیتابیس رو ساپورت میکنه و مشکلی نخواهید داشت

اگر تنظیمات را درست انجام بدید و پیش نیازها رو هم رعایت کرده باشید هیچ مشکلی نخواهد بود

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سپاس راستش sp upgrade رو نصب کردم ولی وقتی برای مهاجرت برروی migrate کلیک میکنم این پیغام رو میده میدونم مشکل از کجاست (میگه جداول my sqli باید باشن )ولی نمیدونم این مسیری که میگه رو باید از کجا برم؟با تشکر

Your J16 installation is MySQL and not MySQLi.

Change from \Global Configuration\' date=' tab \Server\, section \Database Settings\, field \Database Type\ and try again.

[/quote']

در منوی سایت مدیریت و گزینه تنطیمات کلی به سربرگ سرور و قسمت تنظیمات پایگاه داده و کادر نوع پایگاه داده و آن را تغییرش بدهید و مجدداً اقدام به مهاجرت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...