رفتن به مطلب
yazditabar

آپلود عکس و ارسال مطلب توسط اعضا

پست های پیشنهاد شده

سلام

در ارسال مطلب پیشفرض جوملا این امکان وجود نداره که عضو بتونه با مطلبش یک عکس هم آپلود کنه و اوون رو با خبرش بفرشته،

ضمن اینکه این مشکل هم وجود داره که در ارسال مطلب اعضا ممکنه مطالبشون رو به بخش ها و مجموعه های دیگه بفرستن، چون در تنظیمات این امکان وجود نداره که بشه فقط یک مجموعه رو مشخص کرد تا مطلب به اوون ارسال بشه

آیا برای اینکه این کار رو بشه انجام داد، (ارسال مطلب با عکس) افزونه خاصی وجود داره؟!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در مورد قرار دادن تصویر در مطلب دو تا راه دارید :

اول اینکه یه آپلودسنتر اختصاصی برای سایت خودتون ایجاد کنید و از کاربرانتون بخواهید که تصاویرشون رو اونجا آپلود کنند و در مطالب استفاده کنند

راه دوم اینه که برای اون دکمه ورود تصویر که در پایینترین قسمت ادیتور قرار داره یک سطح دسترسی مناسب قرار بدید تا کاربر از اون طریق هم بتونه تصویر آپلود کنه و هم استفاده کنه

برای تعیین یک بخش یا مجموعه در جوملا 1.5 راهی سراغ ندارم مگر آنکه بقیه دوستان در این زمینه اطلاعی داشته باشند ولی اگر جوملاتون 2.5 بود خود هسته چنین امکانی را داشت

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام

می تونید از کلیجا استفاده کنید.

هر نیازی که بخواهید داره ( البته نیازهای منطقی ;P )

این یه اسکریپت کاملا جداست و باید مثلا درون یه پوشه در هاستتون نصب بشه.

اسم پوشه میشه ادرس آپلود سنتر

یا ساختن ساب دومین و نصب اسکریپت در ساب دومین

بدرود

لینک به ارسال

من فقط میخوام که اعضا عکسشون رو اونجا آپلود کنن و بعد عکس رو بذارن داخل مطلب ارسالی شون

در این اسکریپ که گفتین امکانش هست که بدون عضویت عکس آپلود کنن!؟

لینک به ارسال

سلام

بلی امکانش است.

مقدار حجم را محدود کنید یا کاری کنید که با ثبت نام در اسکریپت مقدار حجم بیشتری را بدست اورند

بدرود

لینک به ارسال

مرسی

نصب کردم! همه چی خوبه انگار؟!

لازمه از فولدری که عکسا تووش ذخیره میشن چند وقت یکبار یک کپی بگیرم؟ از لحاظ امنیت و ... اینا میگم!

* یک نکته دیگه: با اینکه پسوند داک رو براش تعریف کردم، باز هم میگه این پسوند مجاز نیست؟!!

لینک به ارسال

* یک مورد دیگه!

امکانش نیست، نرم افزار فایلها رو rename نکنه؟!!

چون از این برای یک کنفرانس میخوام استفاده کنم و از افرادی که میخوان فایل بفرستن میخوایم درخواست کنیم که کد ملیشون رو اسم فایلشون بذارن!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...