رفتن به مطلب
afshin68

نیمه فارسی شدن کامپوننت فابریک

پست های پیشنهاد شده

باسلام و عرض خسته نباشید به همه مدیران و کاربران سایت

من از کامپوننت فابریک فرم روی جولای 2.5 برای یه پروژه دارم استفاده میکنم اما بعضی از قسمت های اون فارسی میشه و بعضی قسمت هاش هم نه !

این موضوع باعث بهم ریختگی کامپوننت میشه یعنی نصفش راست چینه نصفش چپ چین که البته نظم خاصی هم نداره !!!

خلاصه خودمونی بگم نه رومی رومی نه زنگی زنگ !!!!!

چه راه حلی رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟؟

البته سایت شما این کامپوننت رو برای جوملای 1.5 فارسی سازی کرده که خیلی هم جالب بود و من خیلی ازش استفاده کردم آیا نسخه فارسی این کامپوننت برای جوملای 2.5 وجود داره

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه جوملا رو رو مد انگلیسی نصب کنم برا مطالب فارسیم مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

دوست عزیز ، جوملا بطور پیشفرض زبان انگلیسی را دارد و نیازی به نصب اون نیست . کافیست فقط در مدیریت زبان به زبان انگلیسی سوییچ کنید (پیشفرض قرار دهید)

تغییر زبان لطمه ای به مطالب شما وارد نمیکند ولی بر حسب شرایط قالبتون ممکنه تغییراتی در ظاهر قالب به لحاظ چینش و نحوه نمایش رخ دهد البته این مورد طبیعی است

در صورت بروز حالتی که باعث نمایش نادرست قالب باشد اگر به css آشنایی داشته باشید دیگر غمی نخواهد بود

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...