رفتن به مطلب
shadi

صفحه جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

میخواستم بدونم چطور میشود در جوملا 1.5 برای نشان دادن مطالب در صفحه ای جدید کد نویسی یا اینکه تنظیم کرد. صفحه ای جداگانه با ابعاد و اندازه مشخص بدون هدر و مازولهای موجود.لطفا" راهنمائی کنید

باتشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببینید دوست عزیز در جوملا در قسمت مدیریت آیتم منوها قسمتی وجود دارد تحت عنوان اینکه میخواهید در صفحه جدید بانوار آدرس جدید باز شود البته 2 آیتم دیگر هم هست منتهی صفحه جدید را با کلیه ابزار صفحه اصلی نشان میدهد. من میخواهم صفحه ای جدید بدون هیچ ماژول، منو، فوتر و غیره برایم باز شود که مطالب را در آن صفحه جدید تماشا کنم. امکانش هست و اگر هست چگونه؟

ممنون از راهنمائیتان

لینک به ارسال

سلام

به این صورت امکانش نیست

مگر اینکه به کدنویسی جوملا اشنا باشید یا ایانکه بگید براتون طراحیش کنن و کدهای هسته جوملا رو ویرایش کنن

لینک به ارسال

با سلام

این موردی که شما میفرمایید به تنظیمات منو مربوط نمیشه

در قسمت انتهایی تنظیمات هر ماژول قسمتی قرار داره برای تخصیص ماژول به منو که میتونید تعیین کنید که ماژولی که دارید ایجاد میکنید یا در حال ویرایش اون هستید در کدام منوها نمایش داده بشه و در کدام منوها نمایش داده نشه

مثلا میخواهید ماژول منو در هیچ صفحه ای نمایش داده نشه . کافیه ماژول منو موردنظرتون رو ویرایش کنید و در انتهای تنظیمات ماژول ، آن را به هیچ صفحه ای اختصاص ندهید . برای سایر ماژولها نیز به همین ترتیب

شما میتونید برای تمام ماژولهاتون تعیین کنید که به فرض در فلان منو نمایش داده نشن ولی برعکس تنظیمات نمایش مطلب به منوها مربوط میشه به لحاظ تعداد و نحوه قرار گیری

امیدوارم متوجه شده باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ممنون از دوستان، آقای صفر علی متوجه شدم ولی اگر آنچه که گفته بودم بخواهم کد نویسی آن باید در css باشد یا اینکه در جاوا اسکریپت.

کد نویسی در css را تا حدودی وارد هستم .ولی امکانش هست یا نه/

ممنون از راهنمائیتان

لینک به ارسال

با سلام

ببینید این چیزی بود که تو پست شماره 3 گفتید

من میخواهم صفحه ای جدید بدون هیچ ماژول، منو، فوتر و غیره برایم باز شود که مطالب را در آن صفحه جدید تماشا کنم

این یعنی اینکه شما نیاز به یک صفحه (منو) دارید که هیچی داخلش نباشه و فقط مطالب ، داخلش نمایش داده بشه

من متوجه نمیشم ، بحث کدنویسی رو برای چی میخواهید ؟

اگه منظورتون اینه که با عدم نمایش ماژول باز موقعیت اون ماژول نمایش داده میشه ، خب اون میشه بحث شرطی کردن موقعیت که میبایست در فایل index.php بطور معمول اینکار رو انجام بدید و با افزودن یکی دو خط کد موقعیت شرطی میشه که قبلا هم در این مورد بحث شده

اگر چیز دیگری منظورتونه کمی واضحتر مطرح کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...