رفتن به مطلب
sanazsafavi

مشکل در نحوه نمایش مطالب مجموعه بصورت لیست

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکل من اینه که در جوملا 1.5 وقتی مطالب یک مجموعه را به صورت لیست نمایش میدادیم سطرها با 2 رنگ پس زمینه مختلف از هم جدا میشدن و البته شماره هم برای هر مطلب قرار میداد ولی تو 2.5 هیچ رنگپس زمینه ای قرار داده نشده و اینجوری نمایش خیلی خیلی غیر خواناست و شماره بندی هم نداره ...

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و ممنون از خوش امد گویی و جوابتون

ولی این قالبیه که من مدتهاست روش کار کردم البته base اون خریداری شده و باید همین قالبو نگه دارم...

آیا تنظیماتی روی جوملا نداره ؟؟ اگه نداره روی قالب چطور میتونم دستکاری کنم؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

لینک به ارسال

فعلا دارم لوکال روش کار میکنم و فکر کنم اگه همین موضوع رو بتونم سریعتر حل کنم بیارمش بالا ;(

لینک به ارسال

ممنون از توجه و پاسخگویی شما

سلام...

در هر صورت مطمئن باشید مشکل از قالبتون هست

اگر که قالبی که خریداری کردید برای 1.5 بوده در تبدیل قالب به 2.5 بیشتر تمرکز کنید که تمام فایل های قالبتون رو به درستی تبدیل کرده باشید و تگ ها در فراخوانی کد های سی اس اس بدرستی عمل کنند...

هاست های رایگان معمولا مشکلاتی مانند محدودیت در آپلود و غیره را دارند در ضمن گیگفا هم فکر نمیکنم اجازه ثبت نام کاربر جدید رایگان بده به نظر من اگر مشکلتون حل نشد بهتر اینه که یا قالب رو برای دوستان ارسال نمایید و یا پس از آپلود سایت نشانی رو بدید تا بررسی بشه

امیدوارم خودتون با ویرایش بیشتر در کدهای سی اس اس قالبتون بتونید اینکار رو انجام بدید

لینک به ارسال

قالب برای 2.5 بوده فقط rtl نبود که خودم انجامش دادم ولی از پایه برای 2.5 نوشته شده بود

اگه امکانش هست راهنماییم کنین تو کدوم فایلهای css احتمال بودنش بیشتره یا اینکه دقیقا یا تقریبا دنبال چی باید بگردم؟؟

ممنون از کمک تمام دوستان

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی و کمک همه دوستان

البته این قالب برای 2.5 بوده فقط فارسی نبوده که من خودم فارسی و rtl کردم ولی به هر حال بازم سعی میکنم تا ببینم به کجا میرسم

اگه نتونستم باز تو انجمن کمک میگیرم.

لینک به ارسال

دوست من از هاست رایگان XZN.ir استفاده کن بهت 20G هم هاست میده و هیچ محدودیتی هم نداری و پنلت هم Cpanel هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...