رفتن به مطلب
mhasan

نحوه فارسي سازي فايل xml يك ماژول

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمامي دوستان عزيز

من يك ماژول را فارسي كردم ولي متاسفانه قسمت موجود در فايل xml را همانطور كه توضيح داده شده بود به فايل زبان اضافه كردم ولي آن قسمت ها فارسي نشد

لطفا توضيحات واضح تري در مورد ترجمه فايل xml را بدهيد

باتشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزيز در افزونه هاي جوملا معمولا فايل زبان وجود دارد و شما بايد آن را ترجمه كنيد

اگر فايل زبان وجود نداشت بايد طبق آموزش جناب پارسا در اين لينك فايل زبان را از پايه بسازيد و سپس آن را در فايل xml افزونه اضافه كنيد

"در جوملا چيزي به نام ترجمه ي فايل xml وجود ندارد و ترجمه ها را هنگام مشاهده افزونه روي سايت ميتوانيد ببينيد."

:002:

لینک به ارسال

سلام

بیشتر مشکلتون رو توضیح بدید.

ماژولی رو میخواهید ترجمه کنید که فایل زبان نداره و شما میخواهید فایل زبان بسازید ولی ماژول فارسی نشد؟ منظورتون اینه؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزيز در افزونه هاي جوملا معمولا فايل زبان وجود دارد و شما بايد آن را ترجمه كنيد

اگر فايل زبان وجود نداشت بايد طبق آموزش جناب پارسا در اين لينك فايل زبان را از پايه بسازيد و سپس آن را در فايل xml افزونه اضافه كنيد

"در جوملا چيزي به نام ترجمه ي فايل xml وجود ندارد و ترجمه ها را هنگام مشاهده افزونه روي سايت ميتوانيد ببينيد."

:002:

سلام دوست عزيز

من هم اين موضوع را مي دانم

ولي متاسفانه يكي از ماژول ها را كه من داشتم فارسي مي كردم

بعد از اتمام فارسي سازي فايل زبان بعضي از قسمت ها فارسي نشد

براي همين مي خواستم اگر كسي مي تونه به من كمك كنه و يك آموزش جامع و كامل از ساختار ماژول ها و چگونگي معرفي پارامتر هاي ماژول براي من ارسال كنه

باتشكر:shy:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...