رفتن به مطلب
mehrangan

چی کار کنیم که از لینک مستقیم سایتمون استفاده نشه

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان

من یکی دوهفته ای می شه که مطلبی رو تحت عنوان چی کار کنیم از لینک مستقیم سایتمون استفاده نشه که دوستان نظرات خودشون رو بیان کردند (و خیلی ممنون از همشون) اما من به جواب نرسیدم

خلاصه اینکه رفتم و کمی تحقیق کردم و به جواب رسیدم که خواستم این مطلب رو به اشتراک بزارم که بقیه دوستان هم استفاده کنند.

همونطور که می دونیدشاید یکی از دلایلی که فضای هاست ما بصورت نادرست از اون استفاده(و درستش دزدی) می شه ؛ استفاده بقیه وبسایتها از مطالب سایتمون اونهم وقتی که یکی لینک مستقیم از یک فایل داشته باشیم می باشد.

حالا می خواهیم کاری کنیم که هر وقت سایتهای دیگه روی لینک مستقیم سایتمون(در غیر سایت خودمون) کلیک کرد؛ عوض دانلود وارد وبسایت خودمون بشه..

:exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation:

توجه! این آموزش مربوط به هاستینگ لینوکس با کنترل پنل سی پنل است.

زماني كه وب سايتهاي ديگر به فايلهاي روي وب سايت شما از قبيل موزيك عكس و يا ... بصورت مستقيم لينك مي دهند در واقع از پهناي باند شما استفاده مي كنند.

Hotlinks protections به شما اين امكان را می دهد تا سايت هاي ديگر نتوانند به فايلهاي وب سايت شما مستقيما لينك بدهند.

وب سايتهاي ديگر مي توانند بدون اينكه شما اطلاع داشته باشيد به فايلهاي وب سايت شما لينك بدهند ولي وقتي شما از اين سرويس استفاده كنيد سايتهاي ديگر نمي توانند از فايلهاي وب سايت شما استفاده كنند .

برای استفاده، به سی پنل وارد شده و به بخش Hotlinks protections بروید.

:002:

نام وب سايتهاي كه را كه مي خواهيد امكان دستيابي به فايلهاي خود را بدهيد در قسمت Configure HotLink Protection وارد نمائيد.

نوع فايلهايي را كه مي خواهيد وب سايتهاي ديگر به آنها دسترسي داشته باشند را در قسمت (Block direct access for these extensions (seperate by commasوارد نمائيد.

Url هايي را كه به آنها اجازه دستيابي از سايتهاي ديگر را بصورت مستقيم نمي خواهيد بدهيد را در قسمت Redirect request to this URL وارد كنيد.

اگر بخواهبد به وب سايتهاي ديگر امكان دسترسي مستقيم را بدهيد در جعبه كنار Allow direct requests تيك بگذاريد.

حال روي Submitبراي فعال كردن كليك كنيد و هنگامیکه دکمه Disable ظاهر شد بر روی آن کلیک کنید.

:shy:

ببخشید منبع یادم رفت: http://www.webramz.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...