رفتن به مطلب
حسینی پارسا

همه ی دانستینهای سمینار جوملا فارسی جومینا + پرسش های متداول

پست های پیشنهاد شده

[align=justify]

شرکت کنندگان ارجمند سمینار جوملا فارسی جومینا

در صورتیکه پاسخ پرسش خود را در این تاپیک نیافتید، در همین تاپیک سوال خود را طرح کنید، مدیران جومینا پاسخگوی شما خواهند بود

اگر ثبت نام شما در سمینار جوملا فارسی جومینا قطعی شده و پیامکی با مضمون " ثبت نام شما در سمینار جومینا قطعی شد " را دریافت کرده اید، بدین معناست که می توانید در تاریخ 30 شهریور 91 جهت شرکت در سمینار به کاخ گلستان مراجعه کنید.

در این مطلب مواردی ضروری به نظر شما خواهید رسید:

آیا من در سمینار پذیرفته شده ام؟

اگر فرم ثبت نام تکمیلی را بدرستی تکمیل کرده اید و ایمیل و پیامکی با متن " ثبت نام شما در سمینار جومینا قطعی شد " را از شماره ی 30002577770000 و نشانی ایمیل admin {at} joomina {dot} ir دریافت کرده اید، پاسخ شما مثبت است و شما در سمینار پذیرفته شده اید.

آیا می توانم با خودم همراه بیاورم؟

خیر، با کمال پوزش از حضور همراهان شما در سمینار جلوگیری می شود مگر آنکه آنان نیز ثبت نام کرده و در همایش پذیرفته شده باشند.

آیا می توانم کمی دیر تر از ساعت 8/30 صبح در سمینار حضور یابم؟

خیر، به هیچ عنوان! توزیع کارت ورود به سمینار راس ساعت 9 صبح متوقف خواهد شد. به این نکته نیز توجه کنید که برای توزیع 500 کارت ورود نیم ساعتی نیز زمان لازم است، پس لطف کنید و راس ساعت 9 صبح در کاخ گلستان حضور یابید.

آیا می توانم قبل از پایان سمینار از محل خارج شوم؟

در این صورت گواهی شرکت در همایش را دریافت نخواهید کرد! پیشنهاد می کنیم یک روز خود را بصورت کامل به سمینار تخصیص دهید.

چرا سمینار در کاخ گلستان برگزار می شود؟

در هر حال سمینار می بایست در مکانی برگزار می شد، البته دلیل انتخاب کاخ گلستان علاوه بر لطفی که مسئولین این کاخ به ما داشتند، وجود ظرفیت قوی بصری، تاریخی و هنری موجود در کاخ گلستان بود که می توانست طبع طراحان گرافیک ایرانی به هرچه بیشتر به حال و هوای طراحی ایرانی نزدیک کند، شما در این سمینار ساعتی را به بازدید از کاخ گلستان خواهید پرداخت.

چگونه به کاخ گلستان بیایم؟

کافی است از هر نقطه ی تهران از یکی از رهگذران بپرسید چگونه به بازار تهران بروم؟! براحتی راهنمایی خواهید شد، ضمن اینکه بهترین راه برای رسیدن به بازار تهران استفاده از متروست که شما را مستقیم به ایستگاه بازار ( پانزده خرداد) خواهد رساند. از خروجی ایستگاه مترو که خارج شدید تا کاخ گلستان 200 قدم بیشتر فاصله ندارید. می توانید از نقشه ی زیر کمک بگیرید:

[align=center]map_hamayesh.jpg

جهت بزرگنمایی نقشه روی آن کلیک کنید[/align]

برنامه ی سمینار چیست؟

سمینار در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد. در نوبت صبح دو محور سخنرانی تقدیم خواهد شد و در نوبت عصر نیز سمینار در دو محور سخنرانی ادامه خواهد یافت. ضمن اینکه در میانه وقت دو بخش سمینار بازدید از کاخ گلستان برای شرکت کنندگان در همایش رایگان خواهد بود.

سخنرانان سمینار به شرح زیر خواهند بود:

- آقای مهندس کوروش کی منش در حوزه ی اصول طراحی گرافیک قالب و روانشاسی رنگ ها

- آقای مهندس سید علی میر پور در حوزه ی مدلهای کسب و کار اینترنتی

- آقای مهندس علی نورهانی در حوزه ی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

- آقای مهندس امیر رضا تهرانی در حوزه ی رونمایی از جوملا 3 و معرفی شاخصه های این نسخه از جوملا

آیا در حاشیه ی سمینار کارگاه عملی نیز برگزار خواهد شد؟

ممکن است! ما در نظر داریم در صورتیکه وقت اجازه داد دو کارگاه با محوریت "ترجمه ی آسان افزونه های جوملا" و " RTL سازی آسان قالب های انگلیسی" در حاشیه ی سمینار برگزار شود، که در صورت قطعی شدن در ابتدای ورود به سالن همایش از متقاضیان ثبت نام جداگانه ای انجام می پذیرد.

کارت ورود به سمینار و گواهی حضور را چگونه تحویل بگیرم؟

کارت شناسایی شما و یا همان کارت ورود به سمینار در بدو ورود به کاخ گلستان توسط همکاران ما به شما تقدیم می شود، گواهی شرکت در سمینار نیز در پایان همایش توسط همکاران ما در ازای دریافت کارت ورود تقدیم شما خواهد شد.

آیا امکان استفاده از تلفن همراه در سالن سمینار وجود دارد؟

خیر! لازم است در هنگام ورود به سالن همایش تلفن همراه خود را در حالت بی صدا قرار داده و یا با لطف مضائف خود آن را بکلی خاموش کنید. این مسئله بسیار مهم است.

و همه چیز در چند خط ساده! :

1- سعی کنید صبح روز سمینار ساعت 6.30 صبح از خواب برخیزید، کمی ورزش کنید، صبحانه ای خوب میل کنید و پس از خوش تیپ کردن! و برداشتن مقداری کاغذ آ4 و چند خودکار به سوی کاخ گلستان راه بیافتید.

2- اگر شد از مترو استفاده کنید و اگر خیر از طریق تاکسی خود را به بازار تهران برسانید و از طریق چهاراه گلوبندک خود را به میدان ارگ و کاخ گلستان برسانید.

3- در بدو ورود با ارائه ی کارت شناسایی معتبر کارت ورود به همایش را به نام و عکس شما صادر شده تحویل بگیرید و آن را بدرستی روی سینه ی خود نصب کنید.

4- اگر تمایل به سفارش نهار دارید به کانتر رستوران مراجعه و غذای خود را سفارش دهید.

5- به سالن سمینار وارد شده و بر روی یکی از صندلی های بنشینید تا سمینار آغاز شود و تا پایان سمینار همراه ما باشید.

اگر سوالی دارید در انجمن جومینا مطرح کنید.

موفق و سربلند باشید

تیم جومینا[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با تشكر از توضيحات خوبتون

زمانبندي برنامه ها مشخصه؟

وقفه زماني بين صبح و بعد از ظهر (براي ناهار و نماز) چقدر هست؟

آيا در اين مدت بيرون رفتن از كاخ امكان پذير است؟

با تشكر

لینک به ارسال

سلام

با تشكر از توضيحات خوبتون

زمانبندي برنامه ها مشخصه؟

وقفه زماني بين صبح و بعد از ظهر (براي ناهار و نماز) چقدر هست؟

آيا در اين مدت بيرون رفتن از كاخ امكان پذير است؟

با تشكر

حدود یک ساعتی وقفه بین دو نوبت وجود داره.

زمان های هر برنامه هنگام آغاز سمینار اعلام می شود.

البته درب های سالن هنگام آغاز هر برنامه بسته می شود. بنا بر این نباید تاخیر داشته باشید.

یاعلی

لینک به ارسال

توی راهنمای سایت جومینا نوشته بود که:

اگر فرم ثبت نام تکمیلی را بدرستی تکمیل کرده اید و ایمیل و پیامکی با متن " ثبت نام شما در سمینار جومینا قطعی شد " دریافت کرده اید، پاسخ شما مثبت است و شما در سمینار پذیرفته شده اید.

ولی برای من ایمیل با محتویات زیر اومد و اس ام اسی هم نیومد.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[عنوان: سمینار آموزشی جومینا - تایید نهایی]

شرکت کننده ی عزیز

اطلاعات شما برای شرکت در سمینار به دست ما رسیدو صحت اطلاعات مورد تایید قرار گرفت.

کد رهگیری XXXXXX

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آیا ثبت نام من قطعی شده است؟

لینک به ارسال

سلام

کد رهگیری شما چیست؟

البته در ایمیل همین پیام ارسال می شود و دریافت ایمیل به منزله ی ثبت نام قطعی است.

دلیل عدم دریافت پیامک هم می تواند مشکلات مخابراتی باشد.

در هر حال کد رهگیری خود را بازگو کنید.

درود

لینک به ارسال

سلام

کد رهگیری شما چیست؟

البته در ایمیل همین پیام ارسال می شود و دریافت ایمیل به منزله ی ثبت نام قطعی است.

درود

این ماله منه : P7H58TD

اینم ماله دوستمه: KLWL3SP

لینک به ارسال

با تشکر از برگزاری این سمینار.

فقط در سایت و در اولین پست این تاپیک در بخش "و همه چیز در چند خط ساده!" بند سوم کلمه 'کارت' اشتباها 'مارت' تایپ شده و کلمه 'با' اشتباها 'به' تایپ شده :

"3- در بدو ورود به ارائه ی کارت شناسایی معتبر مارت ورود به همایش را به نام و عکس شما صادر شده تحویل بگیرید و آن را بدرستی روی سینه ی خود نصب کنید."

به هر حال ممنون از تمام زحمات شما.

لینک به ارسال

سلام

کد رهگیری شما چیست؟

درود

این ماله منه : P7H58TD

اینم ماله دوستمه: KLWL3SP

درود

هر دو تائید شدند.

لیست تائید شدگان:

http://joomina.org/index.php?option=com_joominaconf&view=CnfList

یاعلی

لینک به ارسال

با سلام

بنده در ادرسی که ایمیل شد ضمن تکمیل اطلاعات در قسمت تصویر پرسنلی مشکل دارم!

هر مدل تصویر رو اپلود میکنم بهم ارور میده که تصویر ثبت نشد دوباره تکرار کنید...

فکر میکنم تصویر با پسوند اعداد رو نمی گیره...

لینک به ارسال

با سلام

بنده در ادرسی که ایمیل شد ضمن تکمیل اطلاعات در قسمت تصویر پرسنلی مشکل دارم!

هر مدل تصویر رو اپلود میکنم بهم ارور میده که تصویر ثبت نشد دوباره تکرار کنید...

فکر میکنم تصویر با پسوند اعداد رو نمی گیره...

دوست من

عکس شما باید jpg باشه

پسوند jpg با حروف کوچیک انگلیسی نوشته شده باشد مثال: amir.jpg نه amir.JPG

فرمت رنگ عکس نباید CMYK باشد. باید RGB باشد که معمولان همینطور است

حجم تصویر بیش از 100 کیلوبایت نباشد

یاعلی

لینک به ارسال

سلام

من ثبت نام تکمیلی انجام ندادم .

در ثبت نام اولیه ایمیلی با محتوا زیر برای من ارسال شد!! الان برای ثبت نام تکمیلی با این پیام مواجه میشم :امکان ثبت نام تکمیلی جهت شرکت در سمینار پایان یافت...

لطفا راهنمایی فرمایید که ثبت نام من به درستی انجام شد یا نه؟ اگر نه که باید چه کاری انجام بدم؟

محتوا ایمیل :

تیکت شرکت در سمینار کاخ گلستان - همه چیز درباره جوملا‎

گروه طراحان وب جومینا Tue, Sep 4, 2012 at 2:17 PM

To: dibahome@gmail.com

تیکت ورود

لطفا پرینت این ایمیل را همراه خود داشته باشید

نام و نام خانوادگی : ایمان امینی

پست الکترونیک :dibahome@gmail.com

لینک به ارسال

سلام

من ثبت نام انجام دادم

و ایمیلی با موضوع زیر برایم آمده است

سمینار آموزشی جومینا - ثبت نام ابتدایی‎

ولی به محض تکمیل ثبت نام و ایمیل درگاه ورودی بسته شد

ولی ایمیل برای من اومده است

ولی پیامک برای تایید نهایی نیامده است

شرکت کننده ی عزیز

اطلاعات شما برای شرکت در سمینار با موفقیت بدست ما رسید، بزودی از طریق پیامک و ایمیل تائید آن ارسال خواهد شد.

اطلاعات ارسالی شما به شرح زیر می باشد:

کد رهگیری شما: KU4BQQF

لطفا راهنمایی فرمایید که ثبت نام من به درستی انجام شد یا نه؟ اگر نه که باید چه کاری انجام بدم؟

منتظر خبرتان هستم

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

من ثبت نام تکمیلی انجام ندادم .

در ثبت نام اولیه ایمیلی با محتوا زیر برای من ارسال شد!! الان برای ثبت نام تکمیلی با این پیام مواجه میشم :امکان ثبت نام تکمیلی جهت شرکت در سمینار پایان یافت...

محتوا ایمیل :

تیکت شرکت در سمینار کاخ گلستان - همه چیز درباره جوملا‎

گروه طراحان وب جومینا Tue' date=' Sep 4, 2012 at 2:17 PM

To: dibahome@gmail.com

تیکت ورود

لطفا پرینت این ایمیل را همراه خود داشته باشید

نام و نام خانوادگی : ایمان امینی

پست الکترونیک :dibahome@gmail.com

[/quote']

دوست من

از سه روز پیش 3 بار پیامک، دو بار ایمیل زدیم که برای ثبت نام تکمیلی اقدام شود. از همون رو هم یه پیام شناور روی سایت جومینا با همین مضمون منتشر شده بود.

دلیل ثبت نام تکمیلی دریافت اطلاعات بابت صدرو کارت شناسایی و گواهی حضور در سمینار بود.

سیستم دریافت اطلاعات و صدور کارت و گواهی هم بصورت خودکار انجام میده، حالا هم خروجی سیستم رفته برای چاپخونه و امکان باز کردن ثبت نام وجود ندارد. چرا که امکان چاپ مجدد کارت و گواهی نیست.

ارادتمند

لینک به ارسال

سلام

من ثبت نام انجام دادم

و ایمیلی با موضوع زیر برایم آمده است

سمینار آموزشی جومینا - ثبت نام ابتدایی‎

ولی به محض تکمیل ثبت نام و ایمیل درگاه ورودی بسته شد

ولی ایمیل برای من اومده است

ولی پیامک برای تایید نهایی نیامده است

شرکت کننده ی عزیز

اطلاعات شما برای شرکت در سمینار با موفقیت بدست ما رسید، بزودی از طریق پیامک و ایمیل تائید آن ارسال خواهد شد.

اطلاعات ارسالی شما به شرح زیر می باشد:

کد رهگیری شما: KU4BQQF

منتظر خبرتان هستم

با تشکر

خیر

دیر اقدام کردید سیستم بسته شد.

لینک به ارسال

سلام .

بنده هم قبلا ، حدود یک ماه پیش ثبت نام کردم و ایمیلی هم با عنوان تیکت ورود دریافت کردم

متاسفانه نه ایمیل و نه پیامکی هم مبنی بر وجود ثبت نام تکمیلی دریافت نکرده ام

الان هم بعد از گرفتن پرینت از تیکت که خودم رو برای حضور در سمینار آماده میکردم به این نظرات دوستان بر خوردم . واقعا بنده بی اطلاع بودم و طی هفته های اخیر بخاطر مشغله ای که داشتم امکان مراجعه به سایت برایم نبود

تکلیف بنده چی میشه ؟

نام و نام خانوادگی : علی شیرعلی پور

ایمیل : masoud.shiralipour@gmail.com

سلام .

بنده هم قبلا ، حدود یک ماه پیش ثبت نام کردم و ایمیلی هم با عنوان تیکت ورود دریافت کردم

متاسفانه نه ایمیل و نه پیامکی هم مبنی بر وجود ثبت نام تکمیلی دریافت نکرده ام

الان هم بعد از گرفتن پرینت از تیکت که خودم رو برای حضور در سمینار آماده میکردم به این نظرات دوستان بر خوردم . واقعا بنده بی اطلاع بودم و طی هفته های اخیر بخاطر مشغله ای که داشتم امکان مراجعه به سایت برایم نبود

تکلیف بنده چی میشه ؟

نام و نام خانوادگی : علی شیرعلی پور

ایمیل : masoud.shiralipour@gmail.com

در ضمن بنده حتی حاضرم گواهی شرکت در سمینار هم برایم صادر نشود و فقط در این سمینار حاضر باشم

لینک به ارسال

سلام

من فقط ثبت نام اولیه رو انجام دادم و ثبت نام تکمیلی رو انجام ندادم !امکانش هست که در سمینار شرکت کنم؟؟؟

با تشکر

لینک به ارسال

سمینار واقعا عالی بود

ممنون از همه دوستان که میدونم خیلی برای هماهنگی و اجرای خوب همایش زحمت کشیدن

واقعا یه سمینار با بار علمی خیلی خوب بود

ممنون از همه به خصوص از اقای پارسا و اقای تهرانی و سایر دوستان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...