رفتن به مطلب
m.naderi

چند سوال درباره جومسوشیال

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان.

من چنتا سوال درباره جومسوشیال دارم که ممنون میشم بهم کمک کنید جوابشون رو پیدا کنم.

1 - با هزار مشکل و سختی تونستم کلید API و رمز پلاگین برای وصل شدن کامپوننت به فیسبوکو پیدا کنم و توی قسمت مربوطه بذارم ولی نمیدونم چرا نمیتونم دوستان فیسبوک رو دعوت کنم به جومسوشیال. یا اینکه چیکار باید میکردم که این کار انجام بشه؟

2 - توی پست هایی که کاربران میذارن عکس ها خیلی کوچیک نمایش داده میشن و مثل فیسبوک و یا phpfox نیست که عکس ها رو به صورت واضح و سایز مناسب نشون بده.چجوری میتونم تنظیمات عکسهای داخل پست رو عوض کنم؟

3 - کاربران میتونن مثل فیسبوک پستهای همدیگه رو لایک کنن و روی پست ها دیدگاه خودشون رو بذارن که تا اینجاش خوبه ولی نمیتونن دیدگاه های همدیگه رو لایک کنن.

چطور میتونم لایک کردن دیدگاه ها(کامنت ها) رو هم فعال کنم؟

4 - دکمه اشتراک گذاری مطالب رو نمیبینم.اگر که کسی از ارسال یه کاربر دیگه خوشش بیاد و بخا د به اشتراک بذاردش باید چیکار کنه؟چطور این دکمه رو فعال کنم؟

واسه سوال 2 و 3 و 4 یه عکس گذاشتم که دقیق تر متوجه بشید دوستان.

attachment.php?attachmentid=2399&stc=1&thumb=1&d=1347787506

5 - بازی آنلاین و چت روم چطور میتونم بهش اضافه کنم؟

6 - آیا میتونم تغییراتی در قالب بدم؟توی CSS?

فک کنم این سوالات واسه همه کسانی که مثل من مبتدی هستن در زمینه جومسوشیال پیش میاد پس اگه جواب بدین به درد خیلی از دوستان میخوره.

ممنون از راهنمایی های شما عزیزان.:002:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...