رفتن به مطلب
shamir

سوال رایجب سئو سابدومین

پست های پیشنهاد شده

با سلام من الان یه سایتی دارم می خوام یه ساب دومین درست کنم روی ساب دامینم یه جوملا جدا نصب کنم و همین قالبی که در قالبه اصلیمیم هست بزارم ولی منوها وامکاناتو تصاویرش فرق داشته باشه،یعنی یک سرس از خدمات دیگرمو می خوام داخل ساب دامین ببرم این کار که رو ساب دامین باشه برای سئو خوبه یا بد؟ یا رو دامین مجزا باشه بهتره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر این دو سایت خدمات مجزایی میدند برای سئو سایت شما خیلی بهتر هست که روی دو دامنه مجزا این کار رو انجام بدید

موفق باشید

لینک به ارسال

نگاه کنید

شما دو تا خدمات مجزا میخواید بدید و بهتره که تو هر کدوم گوگل شما رو بهتر بشناسه و هنگامی که کاربر متنی رو که موضوع سایت شما هست سرچ میکنه سایت شما هم جزء اولین سایت هایی باشه که کاربر میبینه...!

در کل بهتره که دامین محزا داشته باشید

موفق باشید

لینک به ارسال

اقا میشه بیشتر راهنمایی کنید و توضیح بدین؟ من تو هرکدومشم می خوام به اون یکی لینک بزارما یعنی هردو زیر مجموعه یک شرکت و با یک برنده دامین هم اسمه شرکته یعنی به خدمت اولی کاری نداره

لینک به ارسال

وقتی دو خدمت متفاوت(حتا برای یک برند)میخواید بدید بهتره این کار با دو دامین متفاوت انجام بگیره که تو اون دو خدمات سایت شما بهتر و گاملتر به گوگل معرفی بشه

و تو جست و جو های کاربران را حت تر سایت شما بالا بیاد

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...