رفتن به مطلب
biglat

افزودن تگ alt و title به تصاویر چی جوریه؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود خدمت دوستان عزیز

من در آموزش های سئو فهمیدم که برای افزایش سئو باید تگ alt و tiltle رو به تصاویر خود اضافه کنم ولی من نمیدونم که باید از افزونه ی خاصی استفاده کنم یا چی به هر حال می خواستم اگه راهی داره لطف کنید برای من توضیح دهید

لطف کنید اگر آموزشی یا افزونه ای است که قصد معرفی را دارید هم با جوملا 1.5 و هم با جوملا 2.5 سازگار باشد

فقط من تازه کار هستم هر آنچه شما موضوع را شکافته تر بگید ما بیشتر ممنون میشیم

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در مورد افزونه سئو زیاد بحث شده. پلاگین و کامپوننت هایی معرفی شده اند.

در مورد تگ alt , title هم خود جوملا داره. وقتی شما میخواهید عکسی اضافه کنید به صفحه ویرایشگرتون بعد از دادن لینک چند فیلد به نام عنوان و توضیحات وجود داره که باید پر بشه. یا اگر از دکمه ورود تصویر زیر ویرایشگر استفاده می کنید بعد از انتخاب تصویر همون پنجره باز شده فیلد ها موجود هستند که می توانید پر کنید

سوالی بود در خدمتم

بدرود

لینک به ارسال

سلام

ممنون بابت پیگیریتون

آخه اگه اینجوری باشه خیلی طول می کشه تا من برای هر عکس بخام 70 یا 80 خط تگ بنویسم

راه دیگه ای نیست که هم سریع تر باشه و هم برای چند تا عکس که مربوط به یک موضوع هست یک تگ به صورت خودکار بذاره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...