رفتن به مطلب
danyal123

نحوه فعال کردن Vertical Menu در قالب های آرتیستر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

Vertical Menu رو داره ولی وقتی قالبو نصب کردم این منوها فعال نیست و هر چی هم گشتم نتونستم پیداش کنم .

منو رو به راست انداختم پسوند art-vmenu هم دادم اما اون Vertical Menu که تو ارتیستر ساختم نیست

Vertical Menu آرتیستر

9-17-2012%2012-31-25%20AM.jpg

اینم سایت من

http://www.titalnet.com/picture/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اگر شما می خواهید منوی سمت راست بالای سایتتان ( نقشه سایت) به صورت Vertical Menu باشه باید در قسمت ماژول های سایت ماژول منو را که همان نقشه سایت هست را باز کنید باید درقسمت گزینه های اصلی نمایش زیر منوها را روی بله قرار دهید و در گزینه های پیشرفته کلاس ماژول را art-vmenu قرار دهید.

لینک به ارسال

سلام اگر شما می خواهید منوی سمت راست بالای سایتتان ( نقشه سایت) به صورت Vertical Menu باشه باید در قسمت ماژول های سایت ماژول منو را که همان نقشه سایت هست را باز کنید باید درقسمت گزینه های اصلی نمایش زیر منوها را روی بله قرار دهید و در گزینه های پیشرفته کلاس ماژول را art-vmenu قرار دهید.

با سلام

Vertical Menu رو داره ولی وقتی قالبو نصب کردم این منوها فعال نیست و هر چی هم گشتم نتونستم پیداش کنم

منو رو به راست انداختم پسوند art-vmenu هم دادم اما اون Vertical Menu که تو ارتیستر ساختم نیست

Vertical Menu آرتیستر

1.jpg

سایت من

2.jpg

آدرس سایت

http://www.titalnet.com/picture/

با تشکر

این کار رو هم انجام دادم اما شکلش مثل Vertical Menu آرتیستر نیست

لینک به ارسال

سلام

شما تنظیمات ماژول منوی خودتون رو باز کنید

در قسمت پسوند کلاس منو عبارت art-vmenu قرار بدید

دقت کنید کلاس ماژول نه کلاس منو

اینجا هم گفته شده قبلا

http://forum.joomina.ir/thread-4021.html

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز

ولی شاید من سوال رو درست مطرح نکردم.... بزارید یه جور دیگه بگم...آیا امکان داره بتونم با ارتیستر یک منوی دلخواه عمودی طراحی کنم و از اون تو قالب امیرکبیر استفاده کنم؟

لینک به ارسال

سلام

خیر فکر نکنم بشه

با ارتیستر قالب طراحی میشه نه ماژول اونم در قالب جاسازی میشه

شما با توجه به گفته جناب دفاعی می تونید از کلاس ماژول کمک گرفته و با بهره گیری از css چیزی شبیه اون بسازید

یدرود

لینک به ارسال

سلام و ممنون بابت راهنماییتون

خوب میشه لطفا یه ماژول منوی عمودی برای جوملا 2.5 معرفی کنید که فقط با نصبش بتونم ازش استفاده کنم نه اینکه برم کلی تغییرش بدم؟

من از خیلی از ماژول ها استفاده کردم که خوب جواب نداده مثل swmenu و ... ....یه منوی درست درمون عمودی اگه معرفی کنید ممنونتون میشم :heart:

لینک به ارسال

سلام

ببینید این به کارتون میاد؟

http://extensions.joomla.org/extensions/structure-a-navigation/menu-systems/accordion-menus/18509

دموی اون هم اینجاست

برای نمایش دمو کمی پایین بیاین وسط صفحه مشخصه

بدرود

لینک به ارسال

ممنون آقای میری

من از منوی آکاردئونی استفاده کردم ولی یه منوی معمولی می خواستم که وقتی روش با موس میرم زیر منو ها به سمت راست (داخل صفحه) باز بشن.

بازم ازت ممنونم......

البته عذر می خوام.....زیر منوها به سمت چپ داخل صفحه باز بشن

لینک به ارسال

با سلام

برای اینکار شما باید با CSS آشنایی داشته باشید

میتونید از پلاگین آبشاری ساز منوها هم استفاده کنید . قبلا در انجمن توسعه افزونه معرفی کردم

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...