رفتن به مطلب
alik

jupgrade کار نمی کند

پست های پیشنهاد شده

من برای مهاجرت از ۱.۵ به ۲.۵ jupgrade رو نصب کردم و آخرین نسخه ی mootols را نصب و فعال کردم ولی وقی رو ی دکمه ی start jupgrade کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افتد و هیچ کاری نمی کند .یک بار jupgrade را حذف و مجددا نصب کردم ولی کار نکرد.آیا کسی قبلا به این مشکل برخورد کرده و راه حلی به نظرش میرسه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آموزش مهاجرت از 1.5 به 2.5 :

http://www.joomina.ir/joomla-extension/joomla-learning/public-learning/486-migratefromjoomla115tojoomla25.html

لینک زیر هم مطمئنا به کار شما خواهد آمد.

http://forum.joomina.ir/thread-14470.html

موفق باشید

لینک به ارسال

من مطلب آموزشی رو قبلا در خود جملای جهانی خوانده بودم و چیز جدیدی دستگیرم نشد . مشکل من اینه که اصلا jupgrade شروع نمی شود که بخواهد به اروری برسد یا نه . نسخه ی jupgrade من ۲.۵.۲ است که ظاهرا آخرین تسخه برای ۱.۵ است . فایل هسته ی۲.۵ را هم در شاخه ی temp قرار دادم و در تنظیمات دانلود را   skip کردم ولی باز نتیجه ای حاصل نشد.چیزی به ذهن کسی میرسه ؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، شما نیازی نیست mootools رو خودتون نصب کنید باید از همون نسخه ای که بطور پیشفرض روی جوملا هست استفاده کنید

نیازی هم نیست که حذفش کنید کافیه از داخل بسته نصبی جوملا در مسیر plugins/system پوشه mtupgrade و فایلهای mtupgrade.php و mtupgrade.xml را بردارید و داخل جوملاتون تو همون مسیر جایگزین کنید

اگر قبلا این افزونه را نصب کردید حذفش کنید و 4 جدولی که در دیتابیس قرار دارد را نیز Drop کنید

آخرین نسخه جی آپگرید (در حال حاضر 2.5.2) را از سایت سازنده دانلود و نصب کنید

پس از نصب وارد قسمت تنظیمات بشید و تنظیمات لازم رو انجام بدید . حتما دو گزینه آخر را روی Yes قرار بدید

سعی کنید فقط هسته جوملا + مطالب + کاربران را منتقل کنید . الباقی (قالبها و افزونه ها) را پس از مهاجرت میتوانید نسخه سازگار نصب کنید و جداول را در صورت نیاز انتقال دهید

مطمئن شوید که curl روی سرورتون فعال باشه . پس از جابجایی فایلها و پوشه هایی که در ابتدا عرض کردم مطمئن شوید که پلاگین system-mootools فعال است

قبل از انجام هر عملی از فایلها و دیتابیستون بک آپ تهیه کنید !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

همه ی کار هایی که گفته شد را انجام دادم اما نتیجه نگرفتم .فقط فعال بودن curl را نمی دونم که البته احتمالا هست.

لینک به ارسال

با سلام

البته خودتون هم میتونید تشخیص بدید

منوی راهنما -> اطلاعات سیستم -> سربرگ اطلاعات php -> قسمت curl -> گزینه cURL support -> فعال یا غیر فعال (enabled/disabled)

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...