رفتن به مطلب
ahmadreza.rstm

مشكل با فرم ساز breezingform

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزيز، يه سايت واسه موسسه خيريه طراحي كرديم به وسيله breezingform واسش فرم طراحي كردم ولي متاسفانه مشكلي كه داريم اينه كه فرم را نمي تونم جمع كنم بهتر بگم فاصله بين المان ها زيادي يه فيلد متني كه اضافه كردم فاصله بين نوشته با فيلد خيلي زياده، دوتا عكس از فرم قرار دادم لطفا ببينيد و راهنمايي كنيد كه به چه صورت مي تونم فاصله را كم كنم

22278080903500403161.jpg

88486683695270206123.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمی دوتم هر جا در خواست یه فرم ساز خوب رو میدیم همه میان می گن breezingform خوبه

ولی هیچکی نمیاد یه اموزش ساده در مورد ساخت فرم ها بده من خودم الان چند روزه در گیر پیدا کردن یه آموزش ساده برای این فرم ساز هستم

یه فرم ساده می خوام بسازم (چیزی که توی جوملا 1.5 به راحتی با آرت فرم می ساختم ) ولی برای breezingform چون اموزشی ازش موجود نیست نمی تونم فرمی بسازم

لینک به ارسال

با سلام

جناب mrt69 خواهشا از ایجاد چنین پستهایی که باعث انحراف تاپیک از موضوع اصلی میشه خودداری فرمایید

سوال شما مبنی بر درخواست آموزش میباشد . تو همون تاپیکتون پیگیر باشید ، ان شاءا... دوستان پاسخ خواهند داد

دوست عزیز ، شما نیز دموی آنلاین بدید ( آدرس سایت )

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...