رفتن به مطلب
amir23

سايز تصاوير در جوملا و سرعت بارگزاري سايت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من ميخواستم تعداد 20 تا 30 تصوير رو در صفحه اول سايتم بذارم . براي اين كه سرعت سايتم كم نشه دو راه دارم كدوم رو پيشنهاد ميدين؟

روش اول (وقت گير): حتما بايد در فتوشاپ سايز تصاوير رو متناسب با نيازم كنم بعد آپلود كنم و در سايتم بذارم

روش دوم(سريع): ميتونم از همون اول تصاوير رو با كيفيت بالا در سايتم آپلود كنم بعد در هرجايي كه ميخوام تصوير بذارم سايز تصوير رو از طريق اديتور خود جوملا عوض كنم.

آيا اديتور جوملا وقتي سايز تصوير رو كم ميكنه حجمشم كاهش ميده؟

با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز با کاهش اندازه در تصویر جوملا حجم اون فکر نکنم فرقی کنه چون بالاخره عکس با همون اندازه واقعی لود میشه ولی نمایشش با یه سایز متفاوته، حجم فرقی نمیکنه ولی توسرعت نمایش فرق میکنه چون سرعت نمایش یک تصویر 500 در 500 با یک تصویر 50 در 50 کمی متفاوته

آقای تهرانی که از کاهش سایز تصویر در جوملا استفاده میکنند(ولی نه به اون طریق که تک به تک تمام تصاویر رو تغییر سایز بدن!) منم توصیه میکنم از این روش استفاده کنید

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...