رفتن به مطلب
irannnnn

مشکل در نصب جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

صفحه نصب که باز میشه میام نصب رو میزنم این خطا میاد:

10) && !file_exists(JPATH_INSTALLATION.'/index.php')) { header('Location: ../index.php'); exit(); } // // Joomla system startup. // // Bootstrap the Joomla Framework. require_once JPATH_LIBRARIES.'/import.php'; // Force library to be in JError legacy mode JError::$legacy = true; // Botstrap the CMS libraries. require_once JPATH_LIBRARIES.'/cms.php'; // Joomla library imports. jimport('joomla.database.table'); jimport('joomla.environment.uri'); jimport('joomla.utilities.utility'); jimport('joomla.utilities.arrayhelper'); // Create the application object. $app = JFactory::getApplication('installation'); // Initialise the application. $app->initialise(); // Render the document. $app->render(); // Return the response. echo $app;

دوستان من زیاد وارد نیستم. اگه میشه حتما راهنماییم کنین.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

از بسته ی نصبی استفاده میکنید ؟

هاست اتون رایگان هست ؟

موفق باشید

از اینترنت دانلود کردم. هاستم رایگان نیست. تازه خریدم.

اگه میشه راهنماییم کنید. منتظرم.

این کد خطای چی هست؟ میفرمایید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام

شما جوملا رو تو لوکال امتحان کنید ببنید همین مشکل رو داره

هاستتون چیه؟ لینوکس یا ویندوز؟

شاید جوملاتون مشکل داره و درست دانلود نشده کیبار دیگه از جومینا دانلود و دوباره نصب کنید

یا علی

لینک به ارسال

سلام

شما جوملا رو تو لوکال امتحان کنید ببنید همین مشکل رو داره

هاستتون چیه؟ لینوکس یا ویندوز؟

شاید جوملاتون مشکل داره و درست دانلود نشده کیبار دیگه از جومینا دانلود و دوباره نصب کنید

یا علی

راستش زیاد وارد نیستم.

1-میشه بفرمایید باید لوکال رو دانلود کنم ؟

2-فرق لینوکس با ویندوز در هاست چیه؟ فقط میتونم بگم من از سایت my.hostfa.com یک ساله خریدم دیگه نمیدونم لینوکس با ویندوز چه فرقی داره. البته خوشحال میشم بگین چیه؟

3-در مورد سوال سومتون شک ندارم درسته حتی 2بار از دوسایت متفاوت که یکیش همین سایت بود دانلود کردم. هر دو یک نتیجه رو داد.

لینک به ارسال

سلام

توضیحات مفید در این مورد رو در این لینک میتونید مشاهده کنید

http://www.parsivision.com/linux-or-windows.html

ممنونم

خوب حالا از کجا بدونم هاست من لینوکس یا ویندوزه؟

لینک به ارسال

سلام

اگر پورت ورودی به سایت 2082 باشه هاست شما cpanel و لینوکس هست(برای ویندوز فکر کنم 2222 هستش)

به این شکل: www.yoursite.com:2082

هاست های لینوکس از پنل های cpanel و vistapanel استفاده میکنند

لینک به ارسال

سلام

اگر پورت ورودی به سایت 2082 باشه هاست شما cpanel و لینوکس هست(برای ویندوز فکر کنم 2222 هستش)

به این شکل: www.yoursite.com:2082

هاست های لینوکس از پنل های cpanel و vistapanel استفاده میکنند

درسته پس لینوکس هست رامین جان. دستت درد نکنه.

حالا مشکل اصلیم که خطای نصب هست رو چیکار کنم؟

آقای دفاعی عزیز فرمودند تو لوکال نصب کنم حالا لوکال چیه؟

لینک به ارسال

لوکال منظور نصب جوملا در رایانه خود به وسیله نرم افزار هایی همچون زمپ،ومپ و.. است

در این زمینه آموزش های بسیاری در نت وجود دارد

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

دوست من این کتاب ارزشمند برای شما طراحی و منتشر شده است، مفاهیم اولیه و راه اندازی سایت در لوکال و ... تا مفاهیم پیشرفته توضیح داده شده است

مطالعه کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان

من جوملا فارسی 2.5.7 رو روی هاستم که از نوع ویندوزه و پلسک آپلود کردم ، صفحه نصب میاد و تا مرحله ی آخر میره، ولی متاسفانه روی مرحله 6 میمونه و جلوتر نمی ره. ینی به طور کامل نصب نمیشه. فایل کانفیگوریت هم به طور دستی اطلاعات دیتابیسمو وارد کردم و گذاشتم و دوباره نصب کردم بازم نشد، فایل اینستالیشن رو پاک کردم بازم نشد. کلا نمی دونم باید چیکار کنم، هیچجوره جوملارو نمی تونم نصب کنم. از دوستان کسی هست که بتونه به من کمک کنه؟ اروری که توی صفحه ی اصلیم میده الان اینه: Table 'hamiyanezamin_ir_.jos_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `jos_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('d584867c7b2c04e025e33cdb93e7d237', 1, '1351972071')

نمی تونه تیبل دیتابیسو بسازه. نصفه کاره میمونه نصب.

ممنون میشم راهنماییم بکنید.

لینک به ارسال

سلام

(لطفا مشکل خودتون رو درون یکی از تاپیک ها پیگیری کنید، شما همین سوال رو با فاصله ی دو دقیقه تو یه تاپیک دیگه ارسال کردید، لطفا قوانین رو رعایت کنید )

دوست عزیز نه اینکه نمیتونه بسازه! نمیتونه اون جدول رو پیدا کنه

شما نصب جوملا رو نصفه رها کردید و رفتید پوشه ی instalation رو حذف کردید و اطلاعات کانفیق رو دستی وارد کردید!؟

شما باید مراحل نصب جوملا رو تا آخرین مرحله درست طی کنید، جوملاتون رو دوباره نصب کنید و اگر در مراحل نصب با خطایی مواجه میشید اون خطا رو همینجا قرار بدید

لینک به ارسال

سلام

بله درست فرمودین من در مرحله ی آخر نصب با مشکل مواجه میشم و نزدیک 10 ساعت همینجوری در مرحله آخر میمونه و میچرخه و کار دیگه ای انجام نمی ده بخاطر همین نمی تونم تا مرحله آخر پیش برم و اطلاعاتو به طور دستی وارد کردم.

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...