رفتن به مطلب
styx

لیست بندی مطالب داخل مجموعه

پست های پیشنهاد شده

سلام

در جوملا 2.5 میخوام مطالب داخل زیر مجموعه ها رو به صورت لیست نشون بده

http://up.vatandownload.com/images/xopg9gtd80i4g63xhmfz.png

http://up.vatandownload.com/images/tp0rmmgliu1cp2vjatn.png

گزینه "لیست مجموعه" فقط برای مجموعه های اصلی و بدون ریشه بکار میره.تا اینجا مشکلی نیست ولی وقتی میخوام مجموعه ای رو که شامل زیرمجموعه است رو انتخاب کنم و مطالب زیرمجموعه ها رو به صورت لیست نشون بده هیچ گزینه ای برای این کار پیدا نمیکنم.

وقتی گزینه "لیست همه مجموعه ها" رو انتخاب میکنم عناوین مطالب زیرمجموعه ها رو به صورت لیست نشون نمیده بلکه مطلب رو به همراه خلاصه متن نشون میده

خوب حالا باید چیکار کنم؟؟؟

راستی مشکل بالا مربوط به ساخت منو است.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر کنم با کی2 این مشکل رو بشه حل کرد اخه خودش میتونه مجموعه ها رو به چند بخش:زیر مجموعه-زیر زیر مجموعه-زیر ..... تقسیم کنه

ولی اگه منظورتون یه چیز دیگه است دوباره بگید من فکر کنم کامل متوجه نشدم

لینک به ارسال

ممنون بابت پاسختون

منظور من نحوه نمایش مطالب بود

از طرفی هم چون جوملا رو ارتقا دادم و نمیخوام آدرس مطالب عوض بشه امکان استفاده از k2 نیست.

در جوملا 1.5 مشکلی با این قضیه نداشتم.

ولی در 2.5 نتونستم نحوه نمایش مطالب رو عوض کنم.

من میخوام مجموعه ای که شامل زیر مجموعه است رو در منو انتخاب کنم

چون مجموعه شامل چند زیرمجموعه است باید آیتم "لیست همه مجموعه ها" رو در ساخت منو انتخاب کنم.

با استفاده از آیتم "لیست همه مجموعه ها" , مطالب مجموعه ها با خلاصه مطلب نشون داده میشه در صورتی که من میخوام فقط عنوان مطلب نمایش داده بشه.(مثل عکس شماره 1 که زدم)

توجه: اگه مجموعه من شامل زیر مجموعه نبود براحتی میتونستم با آیتم "لیست مجموعه" همان طور که در عکس شماره 1 هست فقط عناوین رو نمایش بدم و با کلیک بر عنوان , بازدیدکننده متن رو بخونه.

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...