رفتن به مطلب
sharo

چند تا مشکل در دو زبانە کردن سایت _کمک

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من سایتم رو میخوام دو زبانە بکنم شیوە دو زبانە کردن سایت رو از روی آموزش اجرا کردەام و الان خوب کار می کند ولی چند تا مشکل باهاش دارم نمی دونم قابل حلە یا نە .

1 . من برای دو زبان فارسی و عربی از یک قالب واحد استفادە می کنم و هدر قالب نوشتەاش بە زبان فارسی نوشتە شدە وقتی دکمە زبان عربی رو برای تعویض زبان می زنم من میخوام نوشتە داخل هدر هم عربی بشە . یعنی راهی وجود دارە کە قالب مشترک باشە و هنگام انتخاب زبان فارسی هدر فارسی باشە و هنگام انتخاب عربی هدر عربی باشە؟

2. من از جی کامنت استفادە می کنم چجوری میتونم بە یە شیوەی در بیارم کە جی کامنت هنگام انتخاب زبان فارسی فارسی نشون دادە بشە و هنگام انتخاب زبان عربی جی کامنت عربی نشون دادە بشە؟

کلا ره حلی برای بعضی از کامپونتهای مشترک وجود دارە کە جدا نشون دادە شوند؟

دوستان سلام

من سایتم رو میخوام دو زبانە بکنم شیوە دو زبانە کردن سایت رو از روی آموزش اجرا کردەام و الان خوب کار می کند ولی چند تا مشکل باهاش دارم نمی دونم قابل حلە یا نە .

1. من از جی کامنت استفادە می کنم چجوری میتونم بە یە شیوەی در بیارم کە جی کامنت هنگام انتخاب زبان فارسی ' date=' فارسی نشون دادە بشە و هنگام انتخاب زبان عربی جی کامنت عربی نشون دادە بشە؟

کلا ره حلی برای بعضی از کامپونتهای مشترک وجود دارە کە جدا نشون دادە شوند؟

[/quote']

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

برای هدر قالب باید دستور شرطی نوشته بشه که در بحث های قبلی در انجمن موجود هست

برای جی کامنت هم باید حتماً فایل زبان عربی در کامپوننت موجود باشه

موفق باشید

لینک به ارسال

آقا علی مرسی از جواب شما

الان هدر قالب درست شد و جی کامنت هم زبان عربی دارە ولی چە جوری در قسمت مدیریت برای سایت عربی زبان عربی و برای فارسی زبان عربی انتخاب میشە؟ یعنی تنظیماتش چە جوری هست؟

لینک به ارسال

تنظیمات نیاز نیست. وقتی جوملا به زبان عربی رفت بطور پیش فرض فایل های زبان عربی را اولویت اول قرار میدهد اگر وجود نداشت زبان انگلیسی را انتخاب می کند

وقتی شما پلاگین چند زبانه را فعال کرده باشید و برای هر زبان منو داشته باشید با زدن پرچم آن زبان بصورت پیش فرض همه چیز به زبان انتخابی تغییر می کند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...