رفتن به مطلب
persianuser

مشکل با فوکا گالری (عدم نمایش فوکا گالری)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان نمی دونم چرا فوکا گالری 3.2.0 فارسی و 3.2.1 انگلیسی رو نصب میکنم زمانی که براش منو میسازم و میخوام که گالری رو نمایش بده یه صفحه سفید میاد؟!!؟!؟

قبلاً با فارسیش کار میکرد اما بعدش نمی دونم چی شد که همینجوری شد بعد کامل حذفش کردم انگلیسی رو نصب کردم ولی بازم همین مشکل هست داستانش چیه؟! لطفاً کمک کنید خیلی اضطراریه...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

چیزی رو از جایه دیگه کپی و داخل فوکا ننداختید ؟

جدید تغییر خاصی رو سرور و هاست اعمال نشده ؟

یک بار حذف کنید / برید وبرسی کنید که حتما جداول دیتابیس و دارکتوری های مربوطه جذف شده باشند

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

چیزی رو از جایه دیگه کپی و داخل فوکا ننداختید ؟

جدید تغییر خاصی رو سرور و هاست اعمال نشده ؟

یک بار حذف کنید / برید وبرسی کنید که حتما جداول دیتابیس و دارکتوری های مربوطه جذف شده باشند

یا حق

سلام و تشکر

نه خیر دوست عزیز چیزی نصب نکردم و چیزی هم دست نزدم البته تنها کاری که انجام دادم می خواستم فوترش رو بردارم که اون هم فقط دستور echo رو خالی کردم و بار اولم هم نبوده... در ضمن فوکا ورژن های مختلف رو کامل هذف و نصب مجدد کردم اما باز هم درست نشد.

سوالی که دارم آیا فوکا گالری با لوکال هاست مشکل داره؟!

لینک به ارسال

با سلام

پس از حذف افزونه ، در دیتابیس جدول menu را هم بررسی کردید که اثری از افزونه نباشه ؟

جدول extensions را هم بررسی کنید و همچنین اگر جدولی به نام افزونه ایجاد شده آنها را نیز حذف کنید

آخرین ورژن افزونه را که با جوملاتون سازگاره را از سایت سازنده دانلود کنید و نصب کنید

ربطی هم به اینکه روی هاست باشید یا در حالت لوکال نداره

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...